Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Szczegóły pokoju

Pokoje historyczne znajdują się w zabytkowej części hotelu. Ich wyposażenie odzwierciedla historię budynku i czasów, dzięki czemu spodobają się szczególnie gościom, którzy cenią sobie wysokiej jakości zakwaterowanie z nutą historii. Wnętrza charakteryzują się przeciwieństwami i kontrastami, przeplatając ornament z prostokątnymi kształtami, pustymi i wypełnionymi powierzchniami lub nietypowymi połączeniami kolorów.

W niektórych z nich można nawet obudzić się z widokiem na Łomnicę. Wewnątrz znajdują się drewniane podłogi, a niektóre łazienki wyposażone są w wannę. Tego typu pokoje na poddaszu tworzą niezapomnianą przytulną górską atmosferę.

Hotel Lomnica Welcome Drink Welcome Drink
Hotel Lomnica Trezor WANNA
Hotel Lomnica Wifi Wifi
Hotel Lomnica Kozmetika KOSMETYKI HOTELOWE
Hotel Lomnica Klimatizácia KLIMATYZACJA
Hotel Lomnica Trezor SEJF
close button

Detailné informácie

 • Łóżko małżeńskie, które można rozdzielić na dwa pojedyncze
 • Prysznic lub wanna
 • Prysznic bidetowy
 • Mini bar
 • Sejf na kosztowności
 • Telefon
 • WiFi i internet przewodowy
 • TELEWIZOR LCD
 • Szlafrok i kapcie
 • Suszarka do włosów
 • Kosmetyki hotelowe

K vašim službám

Aby bola Vaša návšteva Hotela Lomnica maximálne pohodlná a bezproblémová, pripravili sme celý rad služieb, ktorými Vám pobyt ešte viac spríjemníme. Pri dverách recepcie Vás vždy s úsmevom víta spoľahlivý tím, ktorý ochotne pomôže alebo poradí s čímkoľvek.

 • Recepcia

  Pobyt v Hoteli Lomnica sa začína na recepcii príjemným uvoľnením v podobe Welcome drinku nielen pre dospelých, ale aj pre malé ratolesti. Personál recepcie Vám odovzdá všetky základné a užitočné informácie týkajúce sa pobytu, zvlášť Vás upozorní na potrebu rezervácie našich služieb v priestoroch hotela z dôvodu zabezpečenia čo najlepšej kvality, osobnej starostlivosti a dokonalého zážitku.

  Recepciu môžete v prípade potreby navštíviť osobne vo vestibule hotela alebo pohodlne zavolať z vašej izby na klapku 500 alebo 501

 • Lomnica shop

  Obdarujte seba alebo svojich blízkych darčekom, pozornosťou, či spomienku na pobyt v Hoteli Lomnica. Hotelový obchodík disponuje ponukou darčekových predmetov, hotelových prezentov, či sladkými drobnosťami. Ponuku tvoria kadernícka a beauty kozmetika, kolekcie šperkov a sezónne oblečenie. Ak ste si zabudli pribaliť hygienické potreby, hotelový obchodík vyrieši aj tento problém. Chvíle pohody môžete stráviť s originálnou knihou v ruke - publikáciami Galérie Lomnica. Tieto publikácie si takisto môžete zakúpiť v našom Lomnica shop-e. Radi Vám poslúžime aj mimo otváracích hodín. V prípade záujmu sa obráťte na recepciu.

  Otváracie hodiny:
  Štvrtok – Nedeľa
  10.00 – 20.00 hod

 • Vínotéka Selaví

  Ak máte radi prvotriedne slovenské vína vyrábané s láskou a obrovským úsilím skúsených vinohradníkov alebo rovnako kvalitné vína zo zahraničia, navštívte obchod Selaví, kde nájdete skvelý výber vín. Svoje gurmánske chute budete môcť uspokojiť aj čerstvými šunkami, nárezmi a vyzretými syrmi od našich lokálnych dodávateľov. Pri výbere potravín a vín Vám ochotne pomôže skúsený personál. V Selaví nájdete množstvo chutí a vôní, ktoré Vám dokážu spríjemniť deň či večer, aby ste si mohli vychutnať život tak ako sa patrí. C`est la vie!

  Otváracie hodiny:
  Streda – Sobota
  12.00 – 20.00 hod.
  Nedeľa
  10.00 - 18.00 hod.
  Pondelok
  Zatvorené

 • Domáce zvieratá

  Pohyb domácich zvierat je možný vo vyhradených izbách historickej časti nášho hotela. Nie je však umožnený v priestoroch verejného stravovania (kaviareň, reštaurácie), s výnimkou terasy hotela, ktorá je otvorená v prípade priaznivého počasia. Podrobnejšie informácie Vám radi poskytnú na recepcii hotela. V prípade želania zabezpečia pre Vašich domácich miláčikov pelechy na spanie, či misky na vodu a jedlo.
  Prosíme, ak sa rozhodnete nechať domáce zvieratko v izbe samo, zaveste na vonkajšiu stranu dverí kartičku „Zviera v izbe“. Takto uchránime Vášho miláčika aj náš personál pred stresujúcim zážitkom.

 • Garáž

  Pre hostí je k dispozícii podzemná garáž, ktorej kapacita je obmedzená.
  Informácie o aktuálnych cenách vám poskytne recepcia hotela.

 • Hotelová záhrada

  Záhrada sa nachádza v historickej časti hotela na 2. poschodí. Je prístupná len pre ubytovaných hostí, čím je chránené ich súkromie. Môžu si tu oddýchnuť v čase od 8.00 do 22.00 hod. pri pohľadoch na tatranské štíty, posedieť na lavičkách a príjemne zrelaxovať alebo sa len na chvíľu prejsť a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Prosíme, počas návštev hotelovej záhrady rešpektujte komfort ostatných ubytovaných hostí.

 • Limuzína service

  Na zabezpečenie maximálneho komfortu môžete využiť na presun do hotela služby hotelového transferu. V prípade záujmu kontaktujte recepciu alebo Guest Relations Manažéra.

 • Early check-in

  Early check-in – v prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť early check-in. Viac informácií vám poskytne recepcia Hotela Lomnica.

 • Late check-out

  Late check-out – v prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť late check-out. Viac informácií získate na recepcii.

 • Lyžiareň

  Lyžiareň sa nachádza na prízemí vedľa výťahu v historickej časti hotela. Každá izba má k dispozícii vlastnú skrinku, kde si môžete bezpečne odložiť svoje lyže a nechať vysušiť lyžiarky. Počas noci v skrinke vždy prebieha dezinfekcia a sušenie vášho výstroja. Ráno si lyžiarske veci nájdete suché, čisté a pripravené na ďalšiu lyžovačku. Priestor lyžiarne slúži aj na odloženie iného športového náčinia.

 • Nabíjacia stanica

  Hotel má k dispozícii nabíjaciu stanicu v garáži a jednu na parkovisku. Na nabíjanie je potrebné mať konektor od RWE. Aby ste mohli využiť našu nabíjaciu stanicu, potrebujete správny adaptér. Informácie o aký adaptér ide, a o cene, Vám poskytnú na recepcii.

 • Nefajčiarsky hotel

  Aby sme zabezpečili zdravé prostredie pre všetkých, Hotel Lomnica je nefajčiarsky. Fajčenie v izbách je zakázane. Fajčiť môžete vo vyhradených priestoroch, a to konkrétne v hotelovej záhrade, pred hotelom alebo v Clube 80.

 • Parkovanie

  Aby sa Vaša dovolenka začala už pri príchode do hotela, náš portier je pripravený zaparkovať Vaše auto na hotelovom parkovisku, prípadne v hotelovej garáži.

 • Požičovňa lyží

  Ak si chcete požičať lyže alebo iné zimné vybavenie, radi Vám s tým pomôže náš Guest Relations Manažér alebo recepcia.

 • Požičovňa bicyklov a elektrobicyklov

  Guest Relations Manažér zabezpečí požičanie bicyklov a elektrobicyklov s kompletným vybavením (prilba, zámok). Bicykle a elektrobicykle si viete počas pobytu u nás bezplatne odložiť. Aktuálne ceny prenájmu bicyklov a elektrobicyklov Vám poskytne recepcia alebo Guest Relations Manažér.

 • Práčovňa

  PRÁČOVŇA

  v prípade, že potrebujete oprať bielizeň, môžete využiť služby hotelovej práčovne, ktorá vám je k dispozícii od 6.00 do 18.00 hod. Stačí, ak nám v izbe vyplníte formulár a my sa už postaráme o to, aby ste si našli vaše oblečenie opäť čisté a voňavé.

  HODINOVÉ ŽEHLENIE

  Potrebujete vyžehliť Vaše oblečenie? Extra hodinové žehlenie je Vám k dispozícii denne od 6.00 do 20.00 hod. Stačí kontaktovať recepciu na klapke 506.

 • Prístelka

  V izbách sú k dispozícii prístelky v podobe pevných lôžok a v niektorých typoch izieb sa dá doplniť aj mobilná prístelka. Viac informácií vám poskytnú na recepcii (prípadne v rezervačnom oddelení).

 • Skibus

  Hotelový skibus Vás bezplatne a komfortne odvezie priamo do lyžiarskeho strediska a po lyžovačke opäť do hotela. Presné časy odchodov skibusu nájdete na recepcii hotela. V prípade záujmu o dopravu do iných častí Tatier, či okolia kontaktujte, prosím, recepciu hotela.

 • Straty a nálezy

  V prípade strát a nálezov kontaktujte recepciu hotela. Môžete sa spoľahnúť na diskrétnosť a spoľahlivosť nášho personálu. Všetky nájdené veci uskladňujeme 6 mesiacov.

 • Trezor

  Súčasťou vybavenia každej izby je trezor na cennosti. Pri každom z nich sa nachádza aj návod na používanie. V prípade zablokovania, kontaktujte, prosím recepciu.

 • Turistická kniha

  Turistická kniha sa nachádza sa na recepcii hotela a slúži na evidenciu turistických výletov a túr našich hostí. V prípade nebezpečenstva sú tieto údaje k dispozícii Horskej záchrannej službe, ktorá má na starosti bezpečnosť turistov v teréne. Súčasťou miestneho poplatku je aj poistenie na zásah Horskej záchrannej služby.

 • Upratovanie a nočná odostieľka

  Housekeeping sa stará o poriadok každý deň v čase od 6.00 do 20.00 hod., večerná príprava postele na spanie tzv. nočná odostieľka sa realizuje v čase od 17.00 do 20.00 hod. V prípade, že si počas dňa necháte na vonkajšej strane dverí kartičku „Nerušiť“, Vaša izba zostane neuprataná. Ak máte okrem základného upratania, či ustlania záujem o topper, pranie a žehlenie, kontaktujte recepciu. Ak si na dvere zavesíte zelenú kartu „Ecco programu“, ktorou nám pomáhate chrániť životné prostredie, upratovacia služba Vám nebude vymieňať uteráky a posteľnú bielizeň, ale izbu Vám samozrejme uprace.

 • Úschovňa batožiny

  Úschovňa sa nachádza na recepcii, kde si môžete bezpečne a pohodlne odložiť svoje veci, aby ste mali ešte viac času, ktorý strávite vo Vysokých Tatrách. V prípade potreby kontaktujte recepciu hotela.

 • Výlety

  Organizovanie výletov počas pobytu v Hoteli Lomnica je téma, ktorej sa venuje náš Guest Relations Manažér, ktorý Vám rád pomôže s vhodným výberom a organizáciou.

 • Topper

  Na zabezpečenie väčšieho pohodlia Vám môžeme na vyžiadanie pripraviť topper na lôžko.

 • Room servis

  Room servis poskytujeme na všetkých suitách a apartmánoch. Je k dispozícii v čase od 07:00 – 01:00.

  Drink service poskytujeme na všetkých hotelových izbách v čase od 07:00 do 01:00.

  Pre ďalšie informácie a objednávku room servisu nás kontaktujte telefonicky na klapke 512

 • Babysitting

  Ak máte záujem využiť hotelové služby individuálne, v romantickom prostredí a neviete čo so starostlivosť o Vaše ratolesti, radi Vám pripravíme riešenie na mieru formou babysittingu. Túto službu ponúkame s našou partnerskou spoločnosťou Kidsfun, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti starostlivosť o deti a tvorbu kreatívnych animačných programov. Bude pre nás radosťou byť Vám k dispozícií  prostredníctvom tejto služby. Babysitting je potrebné rezervovať 24 hod vopred. Akékoľvek ďalšie informácie Vám poskytne recepcia alebo Guest relations manažér.

Rezervácia

Vyberte aspoň 2 noci

Our Projects