Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Aby bola vaša návšteva Hotela Lomnica maximálne pohodlná a bezproblémová, pripravili sme pre vás celý rad služieb, ktorými vám pobyt u nás ešte viac spríjemníme.

Hotel Lomnica ornament

Portier

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Portier vás privíta pred vchodom do hotela. Ochotne vám pomôže vystúpiť z auta, vyložiť vašu batožinu a presunúť ju do hotelovej izby. Pokojne ho môžete požiadať o zaparkovanie vášho auta na vonkajšom parkovisku alebo do hotelovej garáži. Rád vás aj odprevadí priamo do vašej izby a pri odchode z hotela sa môžete vám opäť pomôže presunúť batožinu, prípadne sa postará o jej j úschovu po check-oute.

Hotelovú službu Portier ponúkame v dennom režime, v čase od 7.00 do 19.00 hod. alebo od 8.00 do 20.00 hod.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Guest Relations Manager

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Počas vášho pobytu vám bude k dispozícii guest relations manažér, ktorý vám sa postará o splnenie všetkých vašich požiadaviek počas pobytu. Pokojne sa na neho obráťte pri akejkoľvek príležitosti a s akoukoľvek otázkou.

Môžete tak urobiť buď osobne (nájdete ho za samostatným pultom pri recepcii), alebo zavolaním na telefónne číslo +421 908 297 717, alebo e-mailom na adrese guest@hotellomnica.sk
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Lyžiareň

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Nachádza sa na prízemí vedľa výťahu v historickej časti hotela. Každá izba má k dispozícii vlastnú skrinku, kde si môžete bezpečne odložiť svoje lyže a nechať vysušiť lyžiarky. Počas noci v skrinke vždy prebieha dezinfekcia a sušenie vášho výstroja. Ráno si lyžiarske veci nájdete suché, čisté a pripravené na ďalšiu lyžovačku. V prípade potreby pre vás radi zabezpečíme aj servis lyží.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica

Pozrite si všetky
hotelové služby

K vašim službám

Aby bola vaša návšteva Hotela Lomnica maximálne pohodlná a bezproblémová, pripravili sme pre vás celý rad služieb, ktorými vám pobyt u nás ešte viac spríjemníme. Pri dverách vás vždy s úsmevom víta spoľahlivý tím, ktorý vám ochotne s čímkoľvek pomôže alebo poradí.

 • Recepcia

  Na recepcii sa začína váš pobyt v Hoteli Lomnica príjemným uvoľnením v podobe welcome drinku nielen pre dospelých, ale aj pre vaše ratolesti. Náš príjemný personál recepcie vám odovzdá všetky základné a užitočné informácie týkajúce sa vášho pobytu. Zvlášť vás upozorní na potrebu rezervácie našich služieb v priestoroch hotela z dôvodu, aby sme zabezpečili pre vás čo najlepšiu kvalitu, osobnú starostlivosť a dokonalý zážitok z pobytu u nás.

  Recepciu môžete v prípade potreby navštíviť osobne vo vestibule hotela alebo pohodlne zavolať z vašej izby na klapku 500 alebo 501

 • Lomnica shop

  Obdarujte seba alebo svojich blízkych darčekom ako pozornosťou či spomienku na pobyt v Hoteli Lomnica. Hotelový obchodík poteší darčekovými predmetmi, sladkými drobnosťami. Ponuku tvoria kadernícka a beauty kozmetika, kolekcie šperkov či sezónne oblečenie. Ak ste si zabudli doma drobnosti z hygieny, hotelový obchodík vyrieši aj tento problém. Chvíle pohody môžete stráviť aj s originálnou knihou v ruke - publikáciami Galérie Lomnica, ktoré si môžete rovnako zakúpiť v našom obchodíku. Radi vám poslúžime aj mimo otváracích hodín. V prípade záujmu sa obráťte na recepciu.

  Otváracie hodiny:
  Štvrtok – Nedeľa
  10.00 – 20.00 hod

 • Vínotéka Selaví

  Ak máte radi prvotriedne slovenské vína vyrábané s láskou a obrovským úsilím skúsených vinohradníkov alebo rovnako kvalitné vína zo zahraničia, navštívte obchod Selaví, kde nájdete skvelý výber vín. Svoje gurmánske chute budete môcť uspokojiť aj čerstvými šunkami, nárezmi a vyzretými syrmi od našich lokálnych dodávateľov. Pri výbere potravín a vín vám ochotne pomôže skúsený personál. V Selaví nájdete množstvo chutí a vôní, ktoré vám dokážu spríjemniť deň či večer, aby ste si mohli vychutnať život tak, ako sa patrí. C`est la vie!

  Otváracie hodiny:
  Streda – Sobota
  12.00 – 20.00 hod.
  Nedeľa
  10.00 - 18.00 hod.
  Pondelok
  Zatvorené

 • Domáce zvieratá

  Pohyb domácich zvierat je možný vo vyhradených izbách historickej časti nášho hotela. Nie je však umožnený v priestoroch verejného stravovania (kaviareň, reštaurácie), s výnimkou terasy hotela, ktorá je otvorená v prípade priaznivého počasia. Podrobnejšie informácie vám radi poskytnú na recepcii hotela. V prípade želania zabezpečia pre vašich domácich miláčikov pelechy na spanie či misky na vodu a jedlo.
  Prosíme, ak sa rozhodnete nechať domáce zvieratko v izbe samo, zaveste na vonkajšiu stranu dverí kartičku „Zviera v izbe“. Takto uchránime vášho miláčika aj náš personál pred stresujúcim zážitkom.

 • Garáž

  Pre hostí je k dispozícii podzemná garáž, ktorej kapacita je obmedzená.
  Informácie o aktuálnych cenách vám poskytne recepcia hotela.

 • Hotelová záhrada

  Záhrada sa nachádza v historickej časti hotela na 2. poschodí. Je prístupná len pre ubytovaných hostí, čím je chránené ich súkromie. Hostia si tu môžu oddýchnuť v čase od 8.00 do 22.00 hod. pri pohľadoch na tatranské štíty, posedieť na lavičkách a príjemne zrelaxovať alebo sa len na chvíľu prejsť a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Prosíme, počas návštev hotelovej záhrady rešpektujte komfort ostatných ubytovaných hostí.

 • Limuzína service

  Na zabezpečenie maximálneho komfortu môžete využiť na presun do hotela služby hotelového transferu. V prípade záujmu kontaktujte recepciu alebo guest relations manažéra.

 • Early check-in

  Early check-in – v prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť early check-in. Viac informácií vám poskytne recepcia Hotela Lomnica.

 • Late check-out

  Late check-out – v prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť late check-out. Viac informácií získate na recepcii.

 • Lyžiareň

  Lyžiareň sa nachádza na prízemí vedľa výťahu v historickej časti hotela. Každá izba má k dispozícii vlastnú skrinku, kde si môžete bezpečne odložiť svoje lyže a nechať vysušiť lyžiarky. Počas noci v skrinke vždy prebieha dezinfekcia a sušenie vášho výstroja. Ráno si lyžiarske veci nájdete suché, čisté a pripravené na ďalšiu lyžovačku. Priestor lyžiarne slúži aj na odloženie iného športového náčinia.

 • Nabíjacia stanica

  Hotel má k dispozícii nabíjaciu stanicu v garáži a jednu na parkovisku. Na nabíjanie je potrebné mať konektor od RWE. Aby ste mohli využiť našu nabíjaciu stanicu, potrebujete správny adaptér. Informácie, o aký adaptér ide, a o cene, vám poskytnú na recepcii.

 • Nefajčiarsky hotel

  Aby sme zabezpečili zdravé prostredie pre všetkých, Hotel Lomnica je nefajčiarsky. Fajčenie v izbách je zakázane. Fajčiť môžete vo vyhradených priestoroch, a to konkrétne v hotelovej záhrade, pred hotelom alebo v Clube 80.

 • Parkovanie

  Aby sa vaša dovolenka začala už pri príchode do hotela, náš portier je pripravený zaparkovať vaše auto na hotelovom parkovisku, prípadne v hotelovej garáži.

 • Požičovňa lyží

  Ak si chcete požičať lyže alebo iné zimné vybavenie, radi vám s tým pomôžu náš guest relations manažér alebo recepcia.

 • Požičovňa bicyklov a elektrobicyklov

  Náš guest relations manažér vám zabezpečí požičanie bicyklov a elektrobicyklov s kompletným vybavením (prilba, zámok). Bicykle a elektrobicykle si viete počas vášho pobytu u nás bezplatne odložiť. Aktuálne ceny prenájmu bicyklov a elektrobicyklov vám poskytne recepcia alebo guest relations manažér.

 • Práčovňa

  V prípade, že potrebujete oprať bielizeň, môžete využiť služby hotelovej práčovne, ktorá vám je k dispozícii od 6.00 do 18.00 hod. Stačí, ak nám v izbe vyplníte formulár a my sa už postaráme o to, aby ste si našli vaše oblečenie opäť čisté a voňavé.

 • Prístelka

  V izbách sú k dispozícii prístelky v podobe pevných lôžok a v niektorých typoch izieb sa dá doplniť aj mobilná prístelka. Viac informácií vám poskytnú na recepcii (prípadne v rezervačnom oddelení).

 • Skibus

  Hotelový skibus vás bezplatne a komfortne odvezie priamo do lyžiarskeho strediska a po lyžovačke opäť do hotela. Presné časy odchodov skibusu nájdete na recepcii hotela. V prípade záujmu o dopravu do iných častí Tatier či okolia kontaktujte, prosím, recepciu hotela.

 • Straty a nálezy

  V prípade strát a nálezov kontaktujte recepciu hotela. Môžete sa spoľahnúť na diskrétnosť a spoľahlivosť nášho personálu. Všetky nájdené veci uskladňujeme 6 mesiacov.

 • Transfer

  Hotel Lomnica poskytuje službu transferu. Informácie o cene a podmienkach rezervácie vám poskytne recepcia hotela.

 • Trezor

  Súčasťou vybavenia každej izby je trezor na vaše cennosti. Pri každom z nich sa nachádza aj návod na používanie. V prípade zablokovania vám radi pomôžu na recepcii.

 • Turistická kniha

  Turistická kniha sa nachádza sa na recepcii hotela a slúži na evidenciu turistických výletov a túr našich hostí. V prípade nebezpečenstva sú tieto údaje k dispozícii Horskej záchrannej službe, ktorá má na starosti bezpečnosť turistov v teréne. Súčasťou miestneho poplatku je aj poistenie na zásah Horskej záchrannej služby.

 • Upratovanie

  Housekeeping sa stará o poriadok každý deň v čase od 6.00 do 18.00 hod. V prípade, že si počas dňa necháte na vonkajšej strane dverí kartičku „Nerušiť“, vaša izba zostane neuprataná. Ak máte okrem základného upratania či ustlania záujem o topper, pranie a žehlenie či čistenie topánok, kontaktujte recepciu.

 • Úschovňa batožiny

  Úschovňa sa nachádza na recepcii, kde si môžete bezpečne a pohodlne odložiť svoje veci, aby ste mali ešte viac času, ktorý strávite vo Vysokých Tatrách. V prípade potreby kontaktujte recepciu hotela.

 • Veterán

  Jedným zo skvostov Hotela Lomnica je vlastná zbierka veteránov, ktoré si môžete objednať na vyhliadkové jazdy, svadby a fotenie priamo na recepcii. Na okružnej jazde vás bude sprevádzať skúsený šofér. Vyhliadkové jazdy sú možné len v letných mesiacoch a v prípade priaznivého počasia.

 • Výlety

  Organizovanie výletov počas vášho pobytu v Hoteli Lomnica je téma, ktorej sa venuje náš guest relations manažér, ktorý vám rád pomôže s vhodným výberom a organizáciou.

 • Topper

  Na zabezpečenie väčšieho pohodlia vám môžeme na vyžiadanie pripraviť topper na lôžko.

Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.