Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Pobyt v Modernej izbe Hotela Lomnica*****

Moderná izba s rozlohou 24 m2 poskytuje maximálny komfort pre 2 osoby. Dizajnové zariadenie v škandinávskom štýle a prvotriedne vybavenie vyhovie každému milovníkovi minimalizmu. Vzdušná izba poskytuje priestor aj na komfortnú mobilnú prístelku pre tretiu osobu. Doprajte si relax v modernej časti hotela a vychutnajte si estetickosť priestoru v kombinácii s maximálnou účelovosťou.

Viac

8-chodová degustačná večera s nealko párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale aj momentom spoznávania. Príďte si užiť jedinečnú atmosféru počas 8-chodovej degustačnej večere. Pre dokonalý zážitok z chutí jedlá párujeme s rôznymi variáciami domácich limonád a fermentovaných štiav. 

Viac

8-chodová degustačná večera s vínnym párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale aj momentom spoznávania. Príďte si užiť jedinečnú atmosféru počas 8-chodovej degustačnej večere. Pre dokonalý zážitok z chutí jedlá párujeme s vínami, starostlivo vybranými našim someliérom.

Viac

11-chodová degustačná večera s nealko párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale aj momentom spoznávania. Príďte si užiť jedinečnú atmosféru počas 11-chodovej degustačnej večere. Pre dokonalý zážitok z chutí jedlá párujeme s rôznymi variáciami domácich limonád a fermentovaných štiav.

Viac

VEĽKONOČNÉ RAŇAJKY V HOTELI LOMNICA v pondelok

Nechajte prípravu Veľkonočných raňajok na našich kuchárov a príďte si veľkonočné aj neveľkonočné dobroty vychutnať počas sviatkov k nám. Nebude chýbať ani zdobenie veľkonočného barančeka, vajíčok a sviatočné jedlá ako cvikla s chrenom, veľkonočná hrudka, paska a mnoho ďalšieho.

Nikam sa neponáhľajte, ostaňte dlhšie a vychutnajte si u nás aj veľkonočný program – na každý deň máme pre vás niečo špeciálne. 

Viac

Relaxačná masáž vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Šesťdesiat minútová tradičná masáž celého tela pomocou pevného tlaku podporuje relaxáciu a zmierňuje svalové napätie. Kombináciou aromaterapeutických olejov z hroznových jadierok a pozorne vyberaných esencií zo slovenskej prírody dochádza k dokonalému uvoľneniu svalov.

 

Viac

Rituál z prírody vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Rituál obsahuje masáž vykonávanú v strednom tempe, s jemným tlakom a dlhými ťahmi, s čiastočným zábalom, ktorý napomôže zahriať telo a dodať mu pocit pohodlia.

Viac

Rituál Valéria vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Celotelový rituál inšpirovaný históriou a životom arcivojvodkyne Márie Valérie a jej matky cisárovnej Sissi. Po luxusnom celotelovom peelingu nasleduje hĺbková relaxačná masáž a ľahká anti-ageingová kozmetická procedúra, ktoré vás privedú do stavu úplného rozmaznania a nechajú vyniknúť vašej prirodzenej kráse.

Viac

Dvojhodinový vstup do Wellness Valéria Hotela Lomnica*****

Jednorazový 120-minutový vstup do Wellness Valéria. Relax a oddych v príjemnom prostredí zahŕňa možnosť využitia plaveckého bazéna s atrakciami, fínskej sauny, bylinkovej sauny, infra sauny, ochladzovacieho bazéna, soľného a tatranského tepidária aj vonkajšej a vnútornej jacuzzi. 

 

Viac

Celodenný vstup do Wellness Valéria Hotela Lomnica*****

Celodenný vstup do Wellness Valéria. Relax a oddych v príjemnom prostredí zahŕňa možnosť využitia plaveckého bazénu s atrakciami, fínskej sauny, bylinkovej sauny, infra sauny, ochladzovacieho bazéna, soľného a tatranského tepidária aj vonkajšej a vnútornej jaccuzzi.

Viac

UNIVERZÁLNE DARČEKOVÉ POUKÁŽKY Hodnotové poukážky na služby Hotela Lomnica *****

Venujte univerzálnu darčekovú poukážku a nechajte výber z ponuky služieb Hotela Lomnica***** na obdarovaného.

 

Viac

Degustačná večera „Zmysly“

Nastražte všetky svoje zmysly a presmerujte ich na jeden cieľ. Užiť si gastronómiu tak, ako ešte nikdy doteraz. Pssst. Nasledujte nás, usaďte sa za jeden stôl a oddajte sa pôžitku, ktorý sme si pre vás pripravili.

Viac

Michelinské hviezdy v Lomnici II. – Degustačná večera s Anna Stuben

Štvrtého mája budú v Hoteli Lomnica opäť rinčať príbory o taniere plné neskutočného jedla. Prvá dáma Tatier Hotel Lomnica vo svojej reštaurácii Sissi bude hostiť michelinskú reštauráciu Anna Stuben, ktorá sa nachádza v oblasti južného Tirolska v talianskych Dolomitoch.

Viac

Veľkonočné raňajky v Hoteli Lomnica

Nechajte prípravu Veľkonočných raňajok na našich kuchárov a príďte si veľkonočné aj neveľkonočné dobroty vychutnať počas sviatkov k nám.

Viac

Divadelné predstavenie: Komédia Zoznamka

Počas Veľkej noci sa Hotel Lomnica opäť premení na divadlo. Do kongresovej sály prinesieme autorskú komédiu dvoch skvelých hercov a improvizátorov Oľgy Belešovej a Romana Pomajba.

Viac

Galéria Lomnica

Hotel Lomnica je jedinečnou galériou, v ktorej sa dá bývať, ale aj vychutnávať si kulinárske umenie. Trávte svoj čas v spoločnosti velikánov, akými sú napríklad Dominik Skutecký, Ladislav Medňanský alebo Mária Medvecká. Navštívte aktuálne expozície Galéria Lomnica.

Viac
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.