Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Návrat k hodnotám v modernej izbe Hotela Lomnica ***** s limitovanou platnosťou

Ubytovanie pre 2 osoby na jednu noc v Modernej izbe Boutique Hotela Lomnica*****. Moderné izby sa nachádzajú v modernej časti hotela a spĺňajú všetky požiadavky komfortného bývania. Izby s rozlohou 24 m² sú zariadené s prihliadnutím na maximálnu účelovosť a estetickosť vnútorného vybavenia. V niektorých izbách je možné zabezpečiť mobilnú prístelku alebo detskú postieľku pre vaše ratolesti.

 

Viac

Návrat k hodnotám v Classic suite Hotela Lomnica ***** s limitovanou platnosťou

Ubytovanie pre 2 osoby na jednu noc v Classic Suite Hotela Lomnica *****. Classic Suite sú situované v historickej časti hotela a patria medzi jedny z najkrajších izieb v hoteli. Ich veľkorysý priestor (35 m²) ponúka okrem pokojnej nočnej oddychovej časti aj obývaciu časť so sedacou súpravou a s kreslom.

Viac

Návrat k hodnotám v Suite Mária Antoinetta Hotela Lomnica ***** platný celoročne

Ubytovanie pre 2 osoby na jednu noc v Suite Mária Antoinetta. V suite sa nachádza priestranná izba s manželskou posteľou a s možnosťou oddelenia lôžok. Na priestrannej terase (36,24 m²) je pripravená privátna vírivka pre 2 – 3 osoby s interaktívnym ozvučeniím BOSE. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou, bidetom a hotelovou kozmetikou. V izbe sú tiež k dispozícii bio kozub, LCD TV so systémom domáceho kina BOSE.

Viac

Návrat k hodnotám v Suite Mária Antoinetta Hotela Lomnica ***** s limitovanou platnosťou

Ubytovanie pre 2 osoby na jednu noc v Suite Mária Antoinetta. V suite sa nachádza priestranná izba s manželskou posteľou a s možnosťou oddelenia lôžok. Na priestrannej terase (36,24 m²) je pripravená privátna vírivka pre 2 – 3 osoby s interaktívnym ozvučeniím BOSE. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou, bidetom a hotelovou kozmetikou. V izbe sú tiež k dispozícii bio kozub, LCD TV so systémom domáceho kina BOSE.

Viac

Stretnutie Franza a Sissi 4-chodová degustačná večera s vínnym párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia dvoch sŕdc  vo forme 4 degustačných chodov, ktoré sú jedinečným autorským rukopisom nášho kreatívneho gastronomického tímu. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s párovaním vína. Vína s osobitým terroirom, odporúčané naším someliérom, vynikajúco spoja všetky chute degustačných chodov.

 

Viac

STRETNUTIE Franza a Sissi 4-chodová degustačná večera s nealko párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia dvoch sŕdc  vo forme 4 degustačných chodov, ktoré sú jedinečným autorským rukopisom nášho kreatívneho gastronomického tímu. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s nealkoholickým párovaním domácich limonád, fermentovaných štiav s espritom netradičnosti.

Viac

STRETNUTIE Franza a Sissi 7-chodová degustačná večera s vínnym párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia dvoch sŕdc  vo forme 7 degustačných chodov, ktoré sú jedinečným autorským rukopisom nášho kreatívneho gastronomického tímu. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s párovaním vína. Vína s osobitým terroirom, odporúčané naším someliérom, vynikajúco spoja všetky chute degustačných chodov.

 

Viac

STRETNUTIE Franza a Sissi 7-chodová degustačná večera s nealko párovaním

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia dvoch sŕdc  vo forme 7 degustačných chodov, ktoré sú jedinečným autorským rukopisom nášho kreatívneho gastronomického tímu. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s nealkoholickým párovaním domácich limonád, fermentovaných štiav s espritom netradičnosti.

Viac

Príchute lásky - valentínska romantická večera v noblesnej reštaurácii Sissi

Romantická večera v noblesnej reštaurácii Sissi chytí svojou eleganciou a chuťou Vašu lásku určite za srdce.
Nechajte našu gastronómiu prehovoriť jazykom lásky a precíťte ju naplno v trojchodovom výbere z à la carte menu so sladkým prekvapením.
Výnimočné chvíle si žiadajú nadštandardný prístup, ktorý je pre tím Hotela Lomnica ***** samozrejmosťou. Zážitok z valentínskej večere podčiarknu originálne umelecké diela Ladislava Medňanského a nádherné priestory reštaurácie Sissi. Do receptúr à la carte menu vkladáme nielen tie najlepšie lokálne suroviny, ale predovšetkým naše srdce a kumšt. Vychutnajte si ich v ľubovoľnej skladbe predjedla, hlavného jedla a dezertu. 
Nech Vám láska chutí u nás dvojnásobne.

 

Viac

Relaxačná masáž vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Šesťdesiat minútová tradičná masáž celého tela pomocou pevného tlaku podporuje relaxáciu a zmierňuje svalové napätie. Kombináciou aromaterapeutických olejov z hroznových jadierok a pozorne vyberaných esencií zo slovenskej prírody dochádza k dokonalému uvoľneniu svalov.

Viac

Rituál z prírody vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Rituál obsahuje masáž vykonávanú v strednom tempe, s jemným tlakom a dlhými ťahmi, s čiastočným zábalom, ktorý napomôže zahriať telo a dodať mu pocit pohodlia.

Viac

Rituál Valéria vo Wellness Valéria Hotela Lomnica *****

Celotelový rituál inšpirovaný históriou a životom arcivojvodkyne Márie Valérie a jej matky cisárovny Sissi. Luxusný celotelový píling, po ktorom nasleduje hlboko relaxačná masáž a ľahká anti-ageingová kozmetická procedúra, vás privedie do stavu úplného rozmaznania a nechá vyniknúť vašej prirodzenej kráse.

Viac

Vstup do Wellness Valéria Hotela Lomnica*****

Jednorazový dvojhodinový vstup do Wellness Valéria. Relax a oddych v príjemnom prostredí s možnosťou využitia plaveckého bazénu s atrakciami, fínskej sauny, bylinkovej sauny, infra sauny, ochladzovacieho bazéna, soľného tepidária a tatranského tepidária. Zážitok umocní vonkajšia a vnútorná jaccuzzi.

Viac

Darčekový poukaz na služby Kaderníctva alebo Barbera v Hoteli Lomnica *****

Darčeková poukážka na využitie kaderníckych a barber služieb v hodnote 50 €.

Viac

Darčekový poukaz na služby v Beauty salóne v Hoteli Lomnica *****

Využite ľubovoľné služby z ponuky Beauty salónu v Hoteli Lomnica *****

Viac

Vyhliadkový let balónom

Počas vyhliadkového letu budete mať nádhernú prírodnú panorámu Vysokých Tatier  na dosah. Tešiť sa môžete na dokonalý výhľad z netradičného miesta, ktoré ešte zintenzívni  zážitok z letu. Povzneste sa nad starosti bežných dní a dajte sa bezstarostne unášať po oblohe.

Viac

Kuulinárske raňajky

Nebeský pôžitok s výhľadom na ranné brieždenie a východ slnka v kombinácii s nápojom plným pláznivých bubliniek Hey You Bubbles a s voňavou kávičkou, podávanou počas prípravy balóna na let, vykúzlia dokonalú romantickú atmosféru. Kuulinárske prekvapenie v balóne, Vysoké Tatry zaliate vychádzajúcim slnkom vám zaručia dobrodružstvo, aké ste ešte nezažili.

Viac

Kuulinársky let s brunchom

Zimný brunch s výhľadom na rozprávkovo zasneženú prírodu Vysokých Tatier je pôžitok pre všetkých labužníkov s estetickým cítením. Nechajte sa unášať na vlnách zážitku a chutí spolu bublinkami Hey You Bubbles spolu s kulinárskym prekvapením v podaní tímu kuchárov z Hotela Lomnica. Tak, dámy a páni, stačí iba nastúpiť na palubu nášho unikátneho Kuulinair balóna. Podobný zážitok široko - ďaleko nenájdete, pretože Kuulinair je jediný balón so špičkovou gastronomickou posádkou na palube.

Viac

Hodnotové poukážky na služby Hotela Lomnica *****

Vyberte si z ponuky služieb Hotela Lomnica ***** nezabudnuteľný pobyt, degustačnú večeru, párovú masáž, raňajky v balóne alebo sa nechajte skrášliť v Kaderníctve alebo Beauty salóne Hotela Lomnica. Výber je len na vás.

 

Viac
Naše ďalšie projekty
Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.