Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Hotel Lomnica
Existuje priame prepojenie medzi našou pokožkou a nervovým systémom. Neurokozmetické výrobky, ktoré majú modulovať fungovanie nervového systému na epidermálnej úrovni, sú novým prístupom k produktom starostlivosti o pleť, ktoré dokážu znížiť stres v pokožke.
Otváracia doba 09.00 ~ 21.00* Pondelok ~ Nedeľa
Rezervácie +421 908 297 707 wellness@hotellomnica.sk
Hotel Lomnica ornament
Tvárové Ošetrenia
Made-to-measure Facial Collection 60 min.

Ošetrenie šité na mieru pre všetky typy pleti, ktoré zaistí efektívne a viditeľné výsledky. Dokonalé ošetrenie s energetickou drenážou, ktoré ponúka riešenie zamerané na vaše individuálne potreby.

Active Cryo Time Freeze 75 min.

Unikátne kryo ošetrenie s masážou pre posilnenie a spevnenie pleti a uvoľnenie tvárového napätia. Jedinečná metóda kryoterapie (ošetrenie ľadovou kockou) a technológia neurokozmetiky okamžite rozžiari, spevní a vyhladí štruktúru vašej pleti.

White Star-Advanced Clarity & Luminosity Facial 90 min.

Špeciálne rozjasňujúce ošetrenie Biela hviezda vašu pleť zahalí do rozjasňujúceho závoja. Dodá pleti dokonalý jas, vyhladí vrásky a má vynikajúce anti-agingové účinky. Biela hviezda: Ideálne ošetrenie na korekciu výskytu hnedých škvŕn, vďaka čomu zostane pokožka rovnomerne zafarbená, svieža a žiarivá. Kryoterapia (ošetrenie ľadovou kockou) obnovuje rozžiarenie/rozjasnenie pleti. Ošetrenie kombinuje spevňujúce a liftingové výhody kryoterapie s účinnosťou morských aktívnych zložiek pre okamžité rozjasnenie a obnovenú vitalitu.

Sublime Radiance Express 30 min.

Expresné ošetrenie vašu pokožku okamžite hydratuje, osvieži a pomocou kryoterapie a neurokozmetiky aj účinne rozžiari a uvoľní. Pleťový rituál so zamrznutým sérom v ľadovej kocke povzbudzuje mikrocirkuláciu a stimuluje pružnosť pleti. Ošetrenie bez masáže pleti a vhodné pre všetky typy pleti.

Made-to-measure Grooming Facial 60 min.

Jedinečné pánske ošetrenie, ktoré ponúka cielené riešenie zamerané na individuálne potreby s viditeľnými výsledkami pre všetky typy pleti.

Prístrojové Mezoforte Express / Mezzoforte Express 90 min.

Vysokoúčinné ošetrenie pleti bipolárnou rádiofrekvenciou. Ošetrenie zabezpečuje okamžitý termolifting, stimuluje kolagénové a elastínové vlákna, spevňuje kontúry tváre a posilňuje tkanivá v citlivej oblasti tváre, čím odbúrava tmavé kruhy a vačky pod očami.

Prístrojové Mezoforte Grand / Mezzoforte Grand 75 min.

Profesionálne hĺbkové čistenie pleti s následnou regeneráciou biostimulačným laserom a ultrazvukom. O lifting pleti sa postará okysličenie buniek, aplikovanie aktívneho séra obsahujúce prírodnú živicu myrhu, ktorá redukuje hĺbku vrások a vypĺňa pleť.

Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.