Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Hotel Lomnica
Existuje priame prepojenie medzi našou pokožkou a nervovým systémom. Neurokozmetické výrobky, ktoré majú modulovať fungovanie nervového systému na epidermálnej úrovni, sú novým prístupom k produktom starostlivosti o pleť, ktoré dokážu znížiť stres v pokožke.
Otváracia doba 09.00 ~ 21.00* Pondelok ~ Nedeľa
Rezervácie +421 908 297 707 wellness@hotellomnica.sk
Hotel Lomnica ornament
Tvárové Ošetrenia
Group 880 2 Group 879 1
Made-to-measure Facial Collection 60 min.

Ošetrenie šité na mieru pre všetky typy pleti, ktoré zaistí efektívne a viditeľné výsledky. Dokonalé ošetrenie s energetickou drenážou, ktoré ponúka riešenie zamerané na vaše individuálne potreby.

Active Cryo Time Freeze 75 min.

Unikátne kryo ošetrenie s masážou pre posilnenie a spevnenie pleti a uvoľnenie tvárového napätia. Jedinečná metóda kryoterapie (ošetrenie ľadovou kockou) a technológia neurokozmetiky okamžite rozžiari, spevní a vyhladí štruktúru vašej pleti.

WhiteStar Advanced 75 min.

Špeciálne rozjasňujúce ošetrenie Biela hviezda vašu pleť zahalí do rozjasňujúceho závoja. Dodá pleti dokonalý jas, vyhladí vrásky a má vynikajúce anti-agingové účinky. Biela hviezda: Ideálne ošetrenie na korekciu výskytu pigmentových škvŕn, vďaka čomu zostane pokožka rovnomerne zafarbená, svieža a žiarivá.

Skin Renewing Peel Therapy 75 min.

Pokročilé exfoliačné ošetrenie pleti s kryoterapiou a GuaSha mashrooms stones masážou pre jasnejšiu, čistejšiu a krajšiu pleť. Vďaka kombinácii pílingových metód, pokročilým zložkám bohatým na ovocné kyseliny, drenážnym a liftingovým technikám, toto ošetrenie rozpúšťa odumreté bunky, radikálne obnovuje povrchovú štruktúru pokožky a bojuje proti starnutiu pleti spôsobeným znečistením a stresom.

Gold Facial Lifting 90 min.

Po ošetrení vašich nôh hrejivým zlatým zábalom, bude vaša pleť vyčistená a tonizovaná pomocou omladzujúceho ošetrenia tváre. Po detoxikačnej lymfodrenáži a masáži tváre teplými zlatými globmi nasleduje spevňujúca peel off maska. Dokonalá na rozmaznávanie, maska obsahujúca zlatý prach dodá ošetreniu ešte viac pôvabu. Luxusný zážitok umocní záverečná aplikácia 24k Gold séra.

Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.