Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

4 dôvody, prečo by ste firemný event mali organizovať u nás

Hľadáte vhodný priestor na to, kde by ste mohli usporiadať konferenciu alebo nejaký významný firemný event? Tu sú štyri dôvody, prečo by ste najbližšiu konferenciu mali usporiadať práve u nás.

Konferencie1

1. Kongresová miestnosť pre 130 osôb a to nie je všetko

Pri rekonštrukcii hotela sme mysleli aj na to, aby sa Hotel Lomnica stal ideálnym miestom na príležitosti akéhokoľvek druhu. Môžete u nás organizovať väčšie konferencie, ale aj workshopy či iné firemné stretnutia.

Pre našich klientov máme pripravených viacero miestností, ktoré sú vhodné na firemné eventy. Našu najväčšiu konferenčnú miestnosť s denným svetlom pre cca 130 osôb vieme rozdeliť na dve menšie. Väčšia konferenčná miestnosť pre cca 70 osôb má rozlohu 77 m2. Menšia konferenčná miestnosť s rozlohou 55 m2 je pre 35 ľudí. K dispozícii je i biznis salónik, v ktorom môžete zorganizovať poradu pre dôležitých obchodných partnerov. Nadštandardné sú priestory obidvoch galérií, ktoré sú taktiež vhodné pre firemný event alebo sa dajú použiť aj ako break-out miestnosti.

Stačí, ak nám poviete svoje predstavy a požiadavky a my vám predstavíme ideálne riešenia pre vašu úspešnú konferenciu. Všetky tieto miestnosti sú plne vybavené potrebnou technikou a použiť môžete flipchart, plátno, projektory či televízory, notebooky, tlačiarne, bezdrôtové mikrofóny, WiFi.

 

2. Prvotriedne služby personálu

Všetci v Hoteli Lomnica vieme, že kvalitné priestory nestačia. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. To znamená, že náš personál vám bude pri organizovaní eventu kedykoľvek k dispozícii a ochotne vám pomôže s akoukoľvek požiadavkou. Naša kongresová manažérka Marcela Galliková bude zárukou toho, že celý váš event bude fungovať ako švajčiarske hodinky ?

 

3. Relax, kvalitná gastronómia a kráľovské ubytovanie

Po náročnej konferencii či pracovnom stretnutí si môžete vy i vaši zamestnanci oddýchnuť v našom útulnom wellness centre, kde prídete na úplne iné myšlienky a zrelaxujete nielen svoje telo, ale aj myseľ. K dispozícii máte bazén s protiprúdom s relaxačnou častou a dve vírivky – vonkajšiu s oddychovou zónou a vnútornú s privátnou zónou. Využiť môžete niekoľko druhov sáun (infra, suchá, parná sauna). Po saunovaní odporúčame zrelaxovať v soľnom a tatranskom tepidáriu. Neoddeliteľnou súčasťou wellness centra je bohatá ponuka masáží, kozmetických procedúr, manikúra a pedikúra.

Okrem toho pre vás máme pripravený jedinečný gastronomický koncept v niektorej z našich reštauráciíOdporúčame večeru formou interaktívneho bufetu pod taktovkou šéfkuchára Gaba Kocáka.

Hotel Lomnica ponúka komfortné ubytovanie v 35 moderných a 24 historických izbách typu ŠTANDARD, troch CLASSIC SUITE. Punc elegancie a noblesy majú apartmány, ktorých názvy sú inšpirované rodom Habsburgovcov (Rudolf, Maximilán, Ferdinand, Mária Antoinetta a Mária Terézia).

 

Konferencie2

 

4. Galéria hotela

Výnimočnosť Hotela Lomnica podčiarkujú originály obrazov priamo v priestoroch hotela. Vlastná galéria prináša tematické výstavy a zároveň priestor na stálu expozíciu obrazov známeho českého maliara Jana Hálu, ktorý žil v neďalekej podtatranskej obci Važec.

 

Konferencie3

 

V prízemí, ktoré pripomína starodávne pivnice, sa nachádza reštaurácia s vinotékou Franz Josef. Súčasťou vinotéky je bohatý výber vín celosvetových značiek. Hneď vedľa je situovaný CLUB 80 zariadený v anglickom štýle s knižnicou a krbom, ktorý ponúka priestor na oddych s výberom cigár a koňakov. Pre súťaživých hostí je pripravený hráčsky salónik, kde máte možnosť zabaviť sa pri biliarde, pokri, šachu či stolnom futbale.

Chcete vedieť viac o možnostiach organizovania firemného eventu v našom hoteli? Kontaktujte našu kongres manažérku Marcelu Gallikovú na e-mailovej adrese congress@hotellomnica.sk

Naše ďalšie projekty