Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Česko-slovenská špička

Veľkolepé vystúpenie z roku 2017, keď Prvá dáma Tatier privítala hudobníka Vojtěcha Dyka, zostalo v pamäti mnohých z nás. Preto si aj tento rok  opäť prenesieme do Tatranskej Lomnice českú scénu. Spomedzi niekoľkých interpretov sme za hlavného headlinera zvolili Ondřeja Gregora Brzobohatého, českého herca, hudobného skladateľa a v neposlednom rade talentovaného speváka. V rámci Symphony Night si v exteriérových priestoroch Hotela Lomnica  (na terase hotela) budete môcť vypočuť jeho dve vystúpenia v sprievode Gustav Brom Big Bandu pod vedením Vlada Valoviča. Odznejú Ondřejove majstrovské skladby, ktoré vo vás vyvolajú nezabudnuteľné emócie. Famózny večerný program odštartujeme o 19.30 hod.

Ešte predtým však podujatie otvoria šarmantné dámy Andrea Zimányiová, Ivana Regešová a Zuzana Gamboa. Podujatie je aj tento rok bezplatne prístupné širokej verejnosti, no príjemným spestrením sa stanú tiež VIP vstupenky, ktoré umožnia ich držiteľom osobné stretnutie so všetkými hviezdami tohtoročnej Symphony Night.

VIP vstupenky si môžete kúpiť na recepcii Hotela Lomnica alebo online TU.

Organizačné informácie

Pre maximálny komfort a bezpečnosť  všetkých, ktorí sa koncertu zúčastnia, bude v deň koncertu na ceste k hotelu regulovaná cestná doprava a od 17.00 hod. bude jedna časť cesty úplne uzavretá. Z dôvodu konania koncertu bude uzavretá aj hotelová terasa a vstup na ňu bude kontrolovaný SBS službou.
V prípade akýchkoľvek otázok, ktoré sa týkajú organizácie koncertu, kontaktujte našu recepciu na telefónnom čísle +421 52 285 3500 alebo prostredníctvom e-mailu na reception@hotellomnica.sk. 

Tešíme sa na vás a nezabudnite, že začíname 28. júla o 19:30 hod.

 

Naše ďalšie projekty