Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

5 tipov, ako manželke dokážete svoju lásku

Páni, chceli by ste svoju manželku či partnerku prekvapiť niečím výnimočným a vyznať jej svoju lásku (prípadne si „vyžehliť“ včerajší neskorý príchod domov po večeri strávenom s priateľmi)? Tu je 5 tipov, ako sa vám to v našom hoteli podarí a my vám v tom radi pomôžeme.

1. Wellness pobyt – relax pre telo i myseľ

V našom wellness centre zabudnete na všetky starosti. Jeho časť sa nachádza v historickej časti hotela, avšak vybavením nepochybne konkuruje tým najlepším wellness centrám na Slovensku. K dispozícii máte plavecký bazén s protiprúdom a ideálnym miestom na relax sú i naše dve vírivky. Jedna sa nachádza vonku a vnútornú vírivku s privátnou zónou si môžete rezervovať a vychutnať si relax vo dvojici s fľašou šampanského.

2. Masáže a procedúry

Bez bohatého výberu masáží a rozmanitých procedúr by wellness centrum nebolo pravým wellness centrom. Naši profesionálni maséri vám i vašej polovičke ponúknu masáž, po ktorej sa budete cítiť ako znovuzrodení. Pri masážach a procedúrach používame vysokokvalitnú kozmetiku, o ktorej si môžete prečítať v našom článku Tajomstvo krásy je ukryté v profesionálnom prístupe a kvalitnej kozmetike .

3. Degustačná večera v reštaurácii Sissi

Hovorí sa, že láska prechádza cez žalúdok a u nás to platí dvojnásobne. Prekvapte svoju partnerku degustačnou večerou v našej reštaurácii Sissi, v ktorej vám umenie na tanieri predstaví šéfkuchár Gabo Kocák. A aby sme nezabudli, už varíme na peci Molteni, ktorá patrí k najlepším svojho druhu a Hotel Lomnica ju má ako prvý na Slovensku.

4. Umelecký zážitok v Galérii Lomnica

Miluje vaša partnerka umenie? V tom prípade si v našom hoteli určite príde na svoje. Na stenách chodieb a izieb nájdete viac ako 400 originálnych obrazov slovenských autorov, ktorí sa vo svojej tvorbe inšpirovali najmä Tatrami. Hotel Lomnica sa však pýši i vlastnou galériou. V Galérii Lomnica si môžete na vlastné oči pozrieť jedinú ucelenú výstavu Jana Hálu, ktorý je považovaný za prvého a dvorného maliara života pod Tatrami.

5. Hudobné leto v Hoteli Lomnica

Toto leto sme v našom hoteli rozhodli venovať hudbe. Každú augustovú sobotu sme pre našich hostí pripravili poriadnu dávku hudobného umenia. Tešiť sa môžete nielen na tóny jazzu, ale aj na klasickú hudbu či nesmrteľné evergreeny. Hudobné leto v Hoteli Lomnica čaká len na vás. ?

Naše ďalšie projekty