Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Koncert Vojtěcha Dyka a B-Side Band sa blíži!

Koncert Vojtěcha Dyka a skupiny B-Side Band sa blíži a už túto nedeľu sa môžete pripraviť na skvelý hudobný zážitok! Na čo by ste sa mali pripraviť?

 

Pre čo najväčší komfort všetkých, čo sa koncertu zúčastnia, bude v deň koncertu na ceste k hotelu regulovaná doprava a od 17:00 hod. bude jedna časť cesty úplne uzavretá.

 

mapka

Hotel Lomnica bude mať otvorené všetky svoje prevádzky ako počas bežného dňa. Z dôvodu konania koncertu však bude uzavretá hotelová terasa a vstup na ňu bude kontrolovaný SBS službou.

Keďže nám veľmi záleží na tom, aby ste sa v nedeľu u nás cítili príjemne a vedeli sme zabezpečiť bezproblémový priebeh koncertu, prosíme vás, aby ste rešpektovali pokyny SBS služby.

V prípade akýchkoľvek otázok, ktoré sa týkajú organizácie koncertu, kontaktujte našu recepciu na telefónnom čísle +421 52 285 3500 alebo prostredníctvom e-mailu na recepcia@hotellomnica.sk.

 

Tešíme sa na vás a nezabudnite, že začíname 30. júla o 19:30 hod. na terase nášho hotela. ?

 

Na záver by sme chceli poďakovať našim sponzorom, ktorí sa taktiež veľkou mierou pričinili o to, aby ste záver júla oslávili príjemnou hudbou.

Sú nimi:

  • ABC KLÍMA KOŠICE s.r.o.
  • GFI, a.s.
  • ITAKA Plus Prešov s.r.o.
  • PROTHERM Profesional, s.r.o.
  • STAVUNION s.r.o.
Naše ďalšie projekty