Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Booking Skutočne výnimočné hodnotenie na Booking.com
Tripadvisor Excelentné hodnotenie na Tripadvisor
Google Vynikajúce hodnotenie na Google
Hotels Výnimočné hodnotenie na Hotels.com
Trustyou Vynikajúce hodnotenie na Trustyou

01

Najlepšie hodnotený päťhviezdičkový hotel
v Tatrách

Frame 704

02

Desiatky turistických trás a chodníkov so začiatkom pár minút od hotela.

Frame 705

03

Gastronómia na michelinskej úrovni v obidvoch našich reštauráciách

Frame 709

04

Najvýhodnejšia cena pobytov cez našu webstránku

Frame 708

First minute letné pobyty s 30% zľavou
z ubytovania

Využite našu limitovanú first minute ponuku a zabezpečte si letnú dovolenku v Hoteli Lomnica s 30% zľavou. Okrem výhodnej zľavy z ubytovania máte možnosť doplniť si pobyt o širokú škálu aktivít vhodných pre páry aj rodiny. Od golfu, tenisu či bedmintonu cez vínne alebo pivné degustácie až po dobrodružné výlety do okolitých atrakcií. K tomu desiatky turistických trás so začiatkom iba pár krokov od Hotela Lomnica.

*Ponuka je platná pre pobyty rezervované od 20.5. – 20.6.2024 s nástupom od 1. júla do 15. septembra 2024. Doplnkové služby je možné dokúpiť si formou upsellu priamo v online procese alebo na recepcii Hotela Lomnica ako balík za 100€. Viac informácii o ponuke.

Vaše leto v Hoteli Lomnica

tatry zazitky
Galéria Lomnica

Vstúpte do sveta umenia.

tatry zazitky
ELEKTROBICYKLE A JÓGA NA TERASE

Aktívne leto v Hoteli Lomnica

tatry zazitky
Wine & Cocktail bar Selaví

Vaše útočisko v srdci horského raja

tatry zazitky
WELLNESS VALÉRIA

Oddych v intímnej atmosfére

tatry zazitky
REŠTAURÁCIA SISSI A FINE-DINING VO FRANZ JOSEF

Letné svieže kombinácie chutí

tatry zazitky
NOVÉ DETSKÉ IHRISKO PRE NAJMENŠÍCH

Domček pre deti aj trampolína na čerstvom vzduchu

tatry zazitky
TURISTIKA A PRECHÁDZKY V TATRÁCH

Desiatky turistických trás so začiatkom pár minút od hotela

gastro zážitok

Chceme, aby ste sa
u nás cítili výnimočne

Spoločne sa vydáme na cestu objavovania nečakaných chutí a degustácií. Inšpirujeme Vás výnimočnými zážitkami z kreativity na tanieri a sprostredkujeme vám príjemné chvíle v spoločnosti nášho servisu a kuchyne.

ikona

Fine dining reštaurácia
Franz Josef

ikona

Á la carte reštaurácia
Sissi

ikona

Kaviareň
Mozart

Sme svetoví aj na Slovensku.
A čo o nás ten svet hovorí ?

Za mňa služby, ktoré nám boli ponúknuté sú skutočne na úrovni 5*. Izba, servis, raňajky, večera všetko top.

Michal Mravec, slovenský futbalový obranca

Tento servis bol nádherný. Cítil som sa tu proste dobre, pocestoval som veľa a tu ma nič neotravuje. To je pre mňa základ.

Patrik ,,Rytmus“ Vrbovský, slovenský raper

Tak vynikajúce jedlo, ako je tu, som už dlho nemala. Ľudia, ktorí sú rovnakí ako ja, milujú jedlo a milujú kvalitné veci, tak si prídu na svoje. Úprimne musím povedať, že je to jeden z najkrásnejších hotelov, ktoré som videla nielen na Slovenku, ale vôbec na svete. Naozaj je na najvyššej úrovni.

Simona Krainová, česká topmodelka a moderátorka

Označte @hotellomnica a zapíšte sa do nášho príbehu

Dali by ste si hotelové raňajky?🥐_____________________Hotel breakfast, anyone?🥐#hotellomnica #ranajky #vysoketatry #tatranskalomnica #boutiquehotel
🌀 Ako vyzerá dokonalý oddych pod Tatrami v našom butikovom Wellness Valéria? Zaplávate si v našom vnútornom bazéne a oddýchnite si v saunách a v dvoch tepidáriách. Do vnútornej alebo vonkajšej vírívky vám radi prinesieme obľúbený drink z wellness baru spolu s misou ovocia. V špeciálnej miestnosti zrelaxujete pri wellness procedúrach, ktoré zabezpečia lepší spánok a uvoľnia z tela napätie a stres.____________________________🌀 What does perfect relaxation under the Tatras look like in our boutique Wellness Valéria? Take a dip in our indoor pool and relax in the saunas and two tepidariums. We will be happy to bring your favourite drink from the wellness bar to the indoor or outdoor hot tub. In a special room, you can relax while having wellness treatment, that will ensure better sleep and relieve tension and stress from the body.#hotellomnica #boutiquehotel #letovhotelilomnica #boutiquewellness #wellnessvaleria
S veľkým nadšením vám oznamujeme, že opäť privítame hviezdny Michelinský tím 🌟 z Talianska pod vedením 13- hviezdičkového michelinského šéfkuchára svetových kvalít Enrica Bartolini @chef_enricobartolini Pripravte sa na exkluzívny gastro zážitok s degustačnou večerou s vínnym párovaním @viajursk a workshopmi, kde odhalíme tajomstvá úspechu a špičkovej gastronómie. 🗓️ Zaznačte si dátumy 19.10. a 21.10. - budú sa diať veľké veci najprv v Tatrách a potom vo Svätom Jure.Viac informácii už čoskoro… #gastrozazitky #michelinstar #enricobartolini #tastingdinner—We are very excited to announce that we are once again welcomed by the Michelin star team 🌟 from Italy led by world-class 13-star Michelin chef Enrico Bartolini @chef_enricobartolini Get ready for an exclusive gastronomic experience with a tasting dinner with @viajursk wine pairing and workshops where we will reveal the secrets of success and top gastronomy. 🗓️ Mark the dates 19.10. and 21.10. - great things will happen first in the Tatras and then in St. Jura.More information soon... #gastrozazitky #michelinstar #enricobartolini #tastingdinner
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.