Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

ODDYCH V KLENOTE VYSOKÝCH TATIER

V dnešnom uponáhľanom a rýchlo meniacom sa svete ľudia čoraz častejšie vyhľadávajú odreagovanie, oddych a načerpanie potrebnej energie. Prečo sa teda nepoddať lákavej myšlienke a nevyraziť na wellness pobyt do Vysokých Tatier? Tieto majestátne hory sú nielen nádherným prírodným prostredím, ale ponúkajú aj množstvo možností na relaxáciu, regeneráciu a oživenie stratenej energie. V tomto blogu si priblížime, prečo je wellness pobyt v Tatrách skvelou voľbou pre každého, kto túži po oddychu v slovenských horách zážitkov.

Luxusný wellness pobyt pre dvoch vo Vysokých Tatrách

WELLNESS POBYT VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Vysoké Tatry, skvost prírody v strednej Európe, ponúkajú nespočetné možnosti pre voľný čas a zábavu. Jednou z hlavných predností Tatier je ich úchvatná príroda. Obklopený vrcholmi hôr, zelenými lesmi a čistým vzduchom si môžete okamžite oddýchnuť od každodenného zhonu. Prostredie Vysokých Tatier je známe svojimi blahodárnymi účinkami na zdravie a pohodu. Majestátne hory, tiché jazerá a osviežujúce vodopády vytvárajú atmosféru pokoja, ktorý je ideálny na relaxáciu a znovunájdenie energie, ktorá je potrebná do každodenného života. Okrem relaxácie a liečebných procedúr vám Tatry taktiež ponúkajú široké možnosti na fyzickú aktivitu a regeneráciu. Prechádzky po horských chodníkoch, cyklistika, nordic walking či beh sú ideálnym spôsobom, ako načerpať energiu a zlepšiť kondíciu. 

Aktivity a atrakcie v Tatranskej Lomnici

HOTEL LOMNICA – VÁŠ WELLNESS HOTEL

Hľadáte hotel s wellness vo Vysokých Tatrách? V srdci malebnej Tatranskej Lomnice sa totiž nachádza perla medzi hotelmi – Hotel Lomnica. Ponúka luxusný pobyt a výnimočné zážitky v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Ak hľadáte špičkové a elegantné ubytovanie v srdci tejto nádhernej prírody, Hotel Lomnica je ideálnou voľbou. Tento ohromujúci hotel sa nachádza v Tatranskej Lomnici a ponúka jedinečný zážitok pre náročných hostí, ktorí túžia po dokonalom spojení luxusu, pohody a nezabudnuteľného pobytu. Jeho poloha umožňuje hostom ľahký prístup k najkrajším turistickým trasám, lyžiarskym vlekom a zaujímavým miestam v okolí.

Hotel je elegantným príkladom luxusu v horskom prostredí. Všetky izby sú navrhnuté s dôrazom na detaily a zabezpečujú maximálny komfort a pohodlie. Nech už si vyberiete štýlové apartmány, rodinné izby alebo luxusné súkromné apartmány, každá z nich je vybavená moderným nábytkom, pohodlnými posteľami a vybavením najvyššej kvality.

Jeho špičkové vybavenie a neustála snaha o dokonalosť robia z tohto hotela jedno z najvyhľadávanejších miest pre návštevníkov, ktorí túžia po luxuse a kvalitnom servise. Jednou z najvýraznejších čŕt hotela je wellness centrum – Wellness Valéria, ktoré poskytuje hostom unikátny zážitok z relaxu a starostlivosti o telo. Wellness je neoddeliteľnou súčasťou hotela Lomnica a ponúka hosťom širokú škálu procedúr a služieb, ktoré si môžu dopriať podľa preferencií. Vstúpite tak do relaxačného raja, kde sa o vás postarajú starostlivé ruky nášho kvalifikovaného personálu.

Vírivka v Hoteli Lomnica vo Vysokých Tatrách
Bazén v Hoteli Lomnica v Tatranskej Lomnici

RELAXAČNÉ PROCEDÚRY A TERAPIE 

Hotel Lomnica ako wellness hotel ponúka širokú škálu procedúr a služieb, ktoré zabezpečia váš úplný oddych a regeneráciu. Užite si romantický pobyt priamo pod Lomnickým štítom s osobou, ktorá je vášmu srdcu najbližšia. Môžete si dopriať relaxačné masáže, ktoré vám uvoľnia napätie v svaloch a prinášajú hlbokú relaxáciu. Sauny a tepidáriá vám umožnia prečistiť telo od toxínov a zlepšiť krvný obeh. Ak túžite po ešte väčšom uvoľnení, môžete si vychutnať pobyt vo vírivke, kde vás bublinky a masážne trysky posilnia a uvoľnia.

Wellness Valéria je vybavené modernými saunami, parnými kúpeľmi a vírivkami, ktoré vám umožnia upokojiť myseľ a uvoľniť telo od každodenného stresu. Teplo v saune totiž pomáha relaxovať do hĺbky a reguluje hladinu stresového hormónu kortizolu v našej krvi. Masáže a rituály sú prispôsobené individuálnym potrebám hostí a zaručujú úplné uvoľnenie a regeneráciu. Súčasťou wellness centra je aj relaxačný bazén s protiprúdom alebo aj výrivky, kde si hostia môžu oddýchnuť. Ak túžite po ešte väčšom uvoľnení, môžete si vychutnať pobyt vo vírivke, kde vás bublinky a masážne trysky posilnia a uvoľnia. Kvalifikovaný personál sa postará o vaše pohodlie a pomôže vám dosiahnuť maximálnu relaxáciu.

Po kvalitnom saunovaní si vydýchnete s knižkou alebo drinkom v ruke v soľnom a tatranskom tepidáriu. Taktiež odporúčame vyskúšať naše kaderníctvo, beauty zónu, wellness bar či soľné tepidárium.

Žena oddychuje pri bazéne v Hoteli Lomnica

AKTIVITY A ATRAKCIE PRE PÁR V TATRANSKEJ LOMNICI

Okrem relaxácie a liečebných procedúr vám Tatry tiež ponúkajú široké možnosti na fyzickú aktivitu a regeneráciu. Hotel Lomnica je v ideálnej polohe pre rôzne aktivity a zážitky v Tatrách. V blízkosti hotela nájdete širokú sieť turistických a cyklistických trás, zaujímavé miesta ako napríklad Tatranský ľadový dom. Bez ohľadu na ročné obdobie môžete využiť množstvo outdoorových aktivít, ako je lyžovanie, turistika, cyklistika či horolezectvo. Ak ste však fanúšikmi oddychového športu, stačí sa prejsť po okolí a dopriať si dlhú oddychovú prechádzku. Ak však predsa len preferujete turistiku, okolie Tatranskej Lomnice je rajom pre turistov. Môžete si vybrať z množstva turistických chodníkov a túr rôznej obtiažnosti, ktoré vám umožnia objaviť nádherné krajiny a panoramatické výhľady na Tatry. Pre dobrodružne založených je tu možnosť vyskúšať si Via Ferratu. Ide o zabezpečenú ferratovú cestu, kde si môžete vychutnať adrenalínové šplhanie po skalách s pomocou oceľových lán. Z Tatranskej Lomnice sa môžete vybrať na jedinečný výlet lanovkou na Lomnický štít, ktorý je jedným z najvyšších vrcholov Vysokých Tatier. Po ceste budete obdivovať úchvatný výhľad na Tatry a po príchode na vrchol si môžete vychutnať panoramatický výhľad na okolitú krajinu. Po aktívnom dni si môžete dopriať zaslúžený oddych a regeneráciu v našom wellness centre Valéria. Sauny, masáže a relaxačné procedúry vám pomôžu obnoviť energiu a uvoľniť napätie z aktivít. 

Aktivity a atrakcie v Tatranskej Lomnici

ZÁŽITKOVÁ GASTRONÓMIA PRE DVOCH

Luxusný wellness pobyt pre dvoch si zaslúži aj výborné kulinárske zážitky! Tatranská Lomnica totiž nie je len o nádherných horách a prírode, ale aj o skvelých jedlách. Tatry sú totiž známe aj svojou bohatou gastronómiou, ktorá zahŕňa tradičné jedlá z čerstvých a kvalitných surovín. Ani v hoteli Lomnica nechýba skvelá gastronómia. Reštaurácie a bary hotela ponúkajú širokú škálu chutí a kulinárskych zážitkov. Môžete si vychutnať tradičné slovenské jedlá s moderným príchuťami, alebo sa pustiť na cestu objavovania medzinárodnej kuchyne. Suroviny používané v reštauráciách sú čerstvé, kvalitné a lokálne získané, čo zaručuje autentickú chuť a vysokú kvalitu jedál. 

Objavte expozíciu majstrovských chutí v reštaurácii Franz Josef, ktorá je navrhnutá tak, aby splnila aj tie najnáročnejšie očakávania. Naše “živé varenie” vás zasvätí do zákulisia najvyššej formy gastronómie. Vtiahneme vás do procesu prípravy jedál, zoznámime vás s profesionálnymi postupmi a umocníme vám zážitok z chutí degustačných chodov a nápojov. Vytvorenie romantického zážitku je však viac ako len o jedle a prostredí. Je to o tom, stráviť čas s partnerom, vychutnať si vzájomnú spoločnosť a vyjadriť si lásku. Nechajte teda atmosféru a chutnú gastronómiu na nás, vy si užite spoločný čas.

Reštaurácia Franz Josef v Tatranskej Lomnici

IDEÁLNY LUXUSNÝ WELLNESS POBYT PRE DVOCH V TATRANSKEJ LOMNICI

Nech už túžite po relaxe, regenerácii alebo načerpaní energie, tieto majestátne hory vám poskytnú ideálne prírodné prostredie a luxusné wellness služieb. Zabudnite na každodenné starosti a nechajte Tatry, aby vám pomohli s relaxom a načerpaním síl. Vyrazte za pohodovým zážitkom, ktorý vám prinesie harmóniu, oddych a návrat k sebe. Ak túžite po kombinácii luxusu, prírody a nezabudnuteľných zážitkov, Hotel Lomnica je tou správnou voľbou pre vás. Príďte do klenotu v srdci Tatier, do Tatranskej Lomnice. 

Naše ďalšie projekty