Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Novinky v našom hoteli pokračujú! Tentoraz máme pre vás pripravené degustačné prekvapenie

Jarné a letné mesiace sa v Hoteli Lomnica nesú v znamení noviniek, ktorými sa snažíme ešte viac vylepšovať služby. Naše ďalšie gastronomické prekvapenie poteší vaše chuťové poháriky.

Krásna pec Molteni je už na svojom mieste v priestoroch reštaurácie Sissi a spolu s Gabom Kocákom čaká len na vás. Prvou novinkou je zmena otváracích hodín, ktoré sme upravili tak, aby sme čo najviac vyhoveli aj ubytovaným hosťom, aj tým, ktorí si prišli oddýchnuť do našej reštaurácie. Od pondelka do stredy bude reštaurácia zatvorená a svoje brány otvorí vo štvrtok o 18:00 hod. Večer si v nej môžete užiť až do 22:00 hod.

1

Novinka: Dvojchodové menu

Od štvrtka do nedele si okrem 5 a 8-chodových degustačných menu môžete v reštaurácii Sissi vychutnať aj exkluzívne dvojchodové menu, ktoré sa bude meniť každý deň a naša kuchyňa o ňom bude informovať každý deň vopred. Jeho súčasťou bude i malé prekvapenie, ako napríklad amuse bouche, dezert navyše či sorbet. Tím kuchárov prekvapenie vytvorí tak, aby bolo v harmónii s celým menu.

Menu pre našich hostí

Dvojchodové menu bude ponúkané pre ubytovaných hostí, aby mali možnosť počas pobytu zažiť aj večernú atmosféru Reštaurácie Sissi a radi by počas pobytu okrem tradičnej kuchyne vyskúšali aj niečo navyše.

K dispozícii bude, samozrejme, i náš somelier, ktorý vám víno k danému jedlu odporučí priamo na mieste. Máte záujem o rezerváciu v reštaurácii Sissi a zažiť gastronomický zážitok v podaní Gaba Kocáka a novej pece Molteni? Rezervácie na dvojchodové menu sa uzatvárajú v daný deň do 16:00 hod.

Stôl si môžete rezervovať prostredníctvom e-mailu na reception@hotellomnica.sk či telefónnom čísle +421 52 285 3500.

12

Naše ďalšie projekty