Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Nudia sa deti v hoteloch? V našom určite nie!

Máte chuť vychutnať si delikátny gastronomický zážitok na degustačnej večeri v našej reštaurácii Sissi alebo sa nechať rozmáznávať masážou v našom wellness centre, no trápi vás, ako zatiaľ zabavíte svoje ratolesti? Nemusí! My sme si pre najmenších v máji pripravili bohatý animačný program, z ktorého si určite vyberie i vaše dieťa. Na čo sa môžete v máji tešiť?

 

Svet dinosaurov

Od 5. mája do 7. mája nás čaká predĺžený víkend, a preto sme predĺžili i našu hotelovú škôlku s animačným programom. Od piatka do nedele budú môcť najmenší zažiť dávny svet dinosaurov priamo v Hoteli Lomnica. Umelecké dušičky sa určite potešia tvorivým dielňam, v rámci ktorých si z cesta vyrobia slané skameneliny alebo sa výtvarne prejavia v nástenných maľbách. V sobotu sa môžu zabaviť pri kvízovej ceste po hoteli a v nedeľu sa bude hľadať veľký poklad dinoparku!

Kutik

 

V hoteli sa stratil Nemo! Kto ho nájde?

O týždeň neskôr sa v piatok a sobotu bude v našom hoteli hľadať Nemo! Ktoré dieťa by túto rozprávku nepoznalo? Na drobcov budú čakať rôzne hry, pri ktorých sa nielen zabavia, ale sa aj čosi nové o oceáne naučia. Nebudú chýbať tvorivé dielne a, samozrejme, bude sa hľadať aj Nemo. ?

 

Dobrodružstvo so Shrekom

Máte v pláne k nám zavítať v predposledný májový víkend? Zatiaľ čo vy budete oddychovať pri káve na našej terase s výhľadom na Lomnický štít, vaše ratolesti sa prenesú do rozprávkového sveta Shreka a Fiony. 19. a 20. mája v čase od 16:00 do 21:00 hod. bude na nich čakať zábavný Shrek so svojím dobrodružstvom. Cesta to bude naozaj náročná! Prekonať prekážky bažiny, uvariť z nej odvar a zachrániť princeznú Fionu je priam výzva! No my veríme, že vaši drobci to zvládnu ľavou zadnou. ?

 

Pirátsky víkend

Posledné májové dni budú v našom hoteli pirátske! Našich najmenších hostí prídu zabaviť (ne)skutoční piráti, ktorí si pre nich pripravia rôzne zábavné aktivity. A, samozrejme, nebude chýbať ani hľadanie dávnych pokladov.

Hotelová škôlka s animačným programom u nás funguje každú sobotu od 18:00 hod. do 21:00 hod. Zábavný program zabezpečujeme v spolupráci so spoločnosťou KidsFun, ktorá sa už dlhé roky zaoberá animačnými službami a my veríme, že šikovných animátorov si vaše deti zamilujú rovnako ako my. Tešíme sa na vašu návštevu!

Kutik2

Naše ďalšie projekty