Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Aj degustačná večera môže mať vlastnú „LOVE STORY“. Tá naša je zahalená rúškom tajomstva už od úvodného defilé. Čaro príbehu dvoch historických ikon objavíte v každom chode, ktorého hlavnými prísadami budú zážitky a láska.

Nespútaná láska dvoch protikladov, Franza a Sissi, je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Príďte si užiť túto jedinečnú atmosféru stretnutia dvoch sŕdc vo forme siedmich degustačných chodov, ktoré sú jedinečným autorským rukopisom nášho kreatívneho gastronomického tímu. Pre dokonalý zážitok z chutí kombinujeme degustačnú večeru s párovaním vína. Vína s osobitým terroirom, odporúčané naším someliérom, vynikajúco spoja všetky chute jednotlivých chodov.  Degustačnú večeru si môžete vychutnať s vínnym párovaním alebo s nealko párovaním.

Online predaj
Darujte gastronomický zážitok vo forme dačekového poukazu, ktorý môžete kúpiť online priamo na našej webovej stránke. Originálny darček si tak môžete získať v priebehu pár minút.
Online darčekový poukaz

Rezervácia
Hotel Lomnica ponúka zážitok na tanieri. Pre vychutnanie tohto zážitku je potrebné vyhradiť si čas. Pri degustačnej večeri je nutná rezervácia 24 hodín vopred. Degustačné večere sa konajú v piatok a sobotu v časoch od 18.00 hod. do 22.00 hod. v Reštaurácii Sissi (termín poslednej rezervácie je o 20.00 hod.). Rezerváciu na degustačnú večeru akceptujeme 30 a menej dní pred termínom.

Naše ďalšie projekty