Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Cisárovná Sissi bola známa tým, že vnútornú i fyzickú rovnováhu často hľadala v prírode a kúpeľoch naprieč celým Rakúsko-Uhorskom. Poznanie o sile prírody a starostlivosti o telo od detstva vštepovala svojej najobľúbenejšej dcére Valérii. Tá ju odmalička sprevádzala na cestách za vnútornou i vonkajšou krásou. Valéria bola vychovávaná v duchu princípov, ktoré boli na tú dobu extravagantné a novátorské. Vďaka pozitívnemu vzťahu k pohybu a starostlivosti o telo a dušu sa tešila dobrému zdraviu a kondícii.

Nechajte sa rozmaznávať ako princezná Valéria. Relaxujte a dosiahnite vnútorný pokoj a rovnováhu vďaka sile prírodných esenciálnych olejov a nášmu individuálnemu prístupu. Relaxujte a vychutnávajte si príjemný efekt rituálov, ktorých výsledkom bude vyladenie vášho vnútorného balansu, pozitívny vplyv na zdravie a krásu. Nechajte sa unášať elementmi vôní, dotykov a zvukov, ktoré vás zavedú do Valériinho sveta a vychutnajte si účinky príjemných procedúr, ktoré vám dodajú novú energiu pre každodenný život.

20 12 16 14 12 17 5fda15c1caa47 3 zmensene

ANNE SEMONIN – LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ HODNÁ PRINCEZIEN
Každá žena sa túži cítiť aspoň na moment výnimočne. My vám túto možnosť prinášame vďaka luxusnej francúzskej kozmetike Anne Semonin, ktorá roky spoluprác s poprednými dermatológmi a svoje skúsenosti v starostlivosti o pokožku ikonických hviezd, akou bola princezná Grace Kelly alebo Catherine Deneuve, uplatnila pri tvorbe kozmetiky určenej pre vašu pleť a luxusných kúpeľných rituálov.

ODPORÚČAME ZAŽIŤ NA VLASTNEJ KOŽI OENOTERAPIU OD ANNE SEMONIN
Oenoterapia je francúzske slovo, ktoré popisuje kozmetický proces, pri ktorom sa do pokožky dostávajú zvyšky výroby z vinárstva (buničiny, výlisky, semená). Extrakty z hrozna obsahujú polyfenoly známe svojimi silnými antioxidačnými vlastnosťami (obsahujú 20-krát viac antioxidantov ako vitamín C a 50-krát viac ako vitamín E), neutralizujú voľné radikály, inhibujú enzýmy, ako je kolagenáza, elastáza a hyaluronidáza, ktoré sa podieľajú na procese starnutia pokožky. Krása a víno sú inšpiráciou a stoja za zážitkami Anne Semonin oenoterapie a za ponukou pokročilých kozmetických telových ošetrení. Vlastnosti Anne Semonin oenoterapie spa kozmetiky sú postavené na báze červeného vína a hrozna, ktoré spájajú najvyššie koncentrácie antioxidačných prvkov s luxusným rozmaznávaním vášho tela.
20 12 16 14 14 44 5fda1654a65f5 1 zmensena

ZÁŽITOK OENOTERAPIE ANNE SEMONIN
Uvoľnite svoje telo aj myseľ prostredníctvom revitalizujúceho peelingu a omladzujúceho celotelového zábalu. Za pomoci kombinácie tepla, tlaku a účinkov červeného hrozna navodzuje hlbokú fyzickú a duševnú relaxáciu. Záver celého rituálu umocnime pohárom červeného vína. Navštívte wellness Valéria a odneste si pocit luxusnej starostlivosti.

Naše ďalšie projekty