Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Odhalenie – Čo sa dialo v zákulisí Českej Miss?

Minulý týždeň sme u nás v hoteli mali výnimočnú návštevu – finalistky prestížnej súťaže krásy Česká Miss. Ako týždeň prebiehal a čo všetko dievčatá počas neho stihli?

Súčasťou prípravy na finále súťaže nebol len pobyt v našom historickom hoteli, ale aj rôzne iné aktivity, ktoré ste mohli sledovať aj na našom Facebooku či Instagrame . Všetko začalo v nedeľu 12. marca, kedy k nám do Tatranskej Lomnice pricestovali dievčatá vlakom z Prahy. Po príchode sa síce stihli vybaliť a pokochať nielen okolitou čarovnou prírodou, ale aj historickým nádychom hotela, no vzápätí ich už čakali prvé povinnosti. A to prvý fotoshooting a natáčanie v našom útulnom wellness centre.

 

CZMISS

 

Po fotení nasledoval workshop so supermodelkou Simonou Krainovou, ktorá týždeň v našom hoteli strávila spoločne s finalistkami. Simona počas nedeľňajšieho workshopu odovzdala dievčatám bohaté skúsenosti zo svojej kariéry, no tento workshop nebol posledný, ktorý dievčatá absolvovali.

 

Mrazivého Skalnatého plesa sa dievčatá nezľakli

Hneď na druhý deň čakala na finalistky výzva v podobe fotenia v plavkách v mínusových teplotách na Skalnatom plese. Fotenie bolo skutočne náročné a horské podmienky drsné. Zvládli to? Samozrejme, že áno! Na celé fotenie dohliadala topmodelka Simona Krainová, ktorá budúcim modelkám radila, aby ich fotky boli čo najlepšie.

 

CZMISS2

 

Utorok v znamení varenia

V utorok sa okrem iného niesol v znamení výzvy vo varení. Dievčatá sa rozdelili na dve skupiny a každá skupina varila s našimi šikovnými kuchármi. A čo bolo ich úlohou? Filetovať pstruhy, otvárať ustrice či robiť chutné pralinky. A my môžeme len skonštatovať, že okrem toho, že sú dievčatá krásne, sú i veľmi šikovné. ?

 

Kocak

 

V podvečerných hodinách sa do školy varenia u nášho šéfkuchára Gaba Kocáka pridala i Simona Krainová, Eva Čerešňáková a Martin Ditmar. Ich úlohou zas bolo pripraviť zubáča s kalerábom a kôprovým olejom či roštenku z jalovice so zelerovým krémom.

 

CUMISS3

 

Zábava v aquaparku či workshopy

Aj zvyšné dni, ktoré finalistky súťaže Česká Miss strávili v našom útulnom hoteli, patrili nielen povinnostiam, ale aj zábave. Okrem rôznych workshopov a fotoshootingov, ktoré mali za úlohu čo najlepšie ich pripraviť nielen na finále súťaže, ale najmä na modelingovú kariéru, si od nás odniesli i množstvo zážitkov. Súčasťou programu bolo napríklad dopoludnie strávené v neďalekom aquaparku či výlet na Skalnaté pleso, ktoré má i v tomto ročnom období svoje čaro. A keďže vieme, že práca sa musí striedať s oddychom, dievčatá počas týždňa relaxovali v našom útulnom wellness centre.

 

MISSCZ4

 

„Veľkým odhalením pre mňa bol celý tím ľudí, ktorý pripravuje všetko okolo súťaže. Sú to nadšenci, ktorí vedia ako na to, chcú zmeniť pohľad na to, aby súťaž nebola iba o kráse, ale aj o vzdelávaní. Je pre nás cťou, že vybrali náš hotel, že sme mohli spoznať skvelých ľudí a byť súčasťou tohto jedinečného projektu“, uzatvára riaditeľka hotela Zuzana Kovaľová. Uplynulý týždeň bol skvelý a veríme, že aj vďaka nám dievčatá do našich veľhôr a Hotela Lomnica ešte niekedy zavítajú. ?

MISSCZ5

Naše ďalšie projekty