Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Aj napriek tomu, že má hotel dlhoročnú históriu, po viac ako dvadsaťročnej prestávke začínal v postavení nováčika. A to hlavne vo vnímaní verejnosti. Konkurenčné tatranské hotely sú etablované už niekoľko rokov a konkurovať im bolo veľkou výzvou. Zostavili sme však tím profesionálov, ktorý si dokázal za tak krátku dobu vydobyť svoju pozíciu nielen u súkromnej, ale i firemnej klientely. Prvýkrát sa Prvá dáma predstavila tomuto segmentu ešte pred oficiálnym otvorením, kedy sme exkluzívne ako prvých privítali klientov jednej zo slovenských bánk. Navždy ostane tomuto eventu prívlastok prvý.

Za necelý rok sme hostili niekoľko desiatok kongresov a firemných eventov. Svoje prvenstvo v počte hostí si ponesie Grand Opening Hotela Lomnica, s noblesnou recepciou pre 250 osôb a prvotriednou starostlivosťou o 140 ubytovaných hostí. Tento event bol ukážkou toho, že sa výziev nebojíme a poskytujeme prvotriedne služby bez ohľadu na kvantitu.

17 11 09 14 40 37 5a0468e51fe1a konferencie hotel lomnica

Hrdíme sa prívlastkami ako trendsetter budúcnosti a neustále vyťahujeme z rukáva nové tromfy. Teší nás, že sme sa stali za tak krátku dobu renomovaným partnerom popredných eventových agentúr a významných slovenských i medzinárodných spoločností.

17 11 09 14 41 54 5a0469321338e referencieNašou pýchou je umenie, ktoré v priestoroch Hotela Lomnica doslova dýcha na každom kroku. Spájať jeho rôzne formy a prinášať stále niečo nové, je našou silnou stránkou a neustálou hybnou silou. Výsledkom sú jedinečné zážitky, ktoré si často vychutnávame rovnakými dúškami i my. Hotel už navštívilo množstvo známych osobností, no spojenie umelcov Martina Hubu, Milana Lasicu a Petra Lipu bolo pre nás nezabudnuteľné. Zimomriavky nám vyvolávajú spomienky na vystúpenie Andrey Kučerovej a rozosmeje nás, keď si spomenieme na trio Hudák, Valihora a Čekovský.17 11 09 14 50 55 5a046b4fdf095 umenie hotel lomnica17 11 09 14 51 45 5a046b817f4c3 koncert hotel lomnicaPri vysokom pracovnom nasadení nám rok ubehol neuveriteľne rýchlo. Ďakujeme a sme radi, že ste boli jeho súčasťou. Najviac sa tešíme vašej priazni a dôvere, s ktorou sa na nás obraciate znovu a znovu.

Ďakujeme!

Naše ďalšie projekty