Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Oslávte Nový rok s eleganciou v novootvorenom Hoteli Lomnica

Po takmer štvrťstoročnej prestávke sa do Vysokých Tatier vracia ich „Prvá dáma“. 29.decembra otvoril svoje brány jeden z najkrajších hotelov na Slovensku so 123 ročnou históriou – zrekonštruovaný Hotel Lomnica. Nenechajte si ujsť príležitosť patriť medzi prvých hostí a osláviť tak nové začiatky nielen nového roka, ale aj samotného Hotela Lomnica.

Nezabudnuteľné oslavy v náručí štítov

Hotel Lomnica privíta prvých návštevníkov už 29. decembra. „Oslavy Nového roka symbolizujú nové začiatky a znovuotvorenie Hotela Lomnica práve takýmto novým začiatkom je. Sme veľmi radi, že naši hostia oslávia tento výnimočný moment s nami. Práve preto sme sa rozhodli hotel prvý raz po vyše dvadsiatich rokoch otvoriť práve na Silvestra,“ vysvetľuje Zuzana Kovaľová, riaditeľka Hotela Lomnica. Tešiť sa môžete na elegantné prostredie vynoveného hotela. Deň začnete kvalitnými raňajkami pripravenými z poctivých surovín z lokálnych fariem. Na samotný večer vítania nového roka je pripravený výnimočný silvestrovský program. „Slávnostný večer v hoteli spríjemní Robo Opatovský s kapelou Overtime, živá kapela Abracadabra a cimbalovka Vojtecha Demetera. Hostia budú mať tiež príležitosť zažiť „live“ prípravu silvestrovskej večere pod taktovkou šéfkuchára Gaba Kocáka,“ opisuje program riaditeľka Hotela Lomnica. „Pre novoročných hostí sme prichystali polnočné menu, ktoré nasýti nielen telo, ale aj ducha – okrem chutí si totiž v hoteli dávame záležať aj na estetike a filozofii jedla,“ vysvetľuje šéfkuchár Gabo Kocák, ktorý bude silvestrovskú večeru pripravovať priamo pred hosťami. Dodáva, že pre hostí je v pláne aj prekvapenie vo forme špeciálneho dezertu, o ktorom však odmieta prezradiť podrobnosti. „Nechcem predsa pokaziť prekvapenie,“ dodáva s úsmevom. Noblesný večer zavŕši prípitok na terase Hotela.

Keď sa čaro minulosti spojí s modernou víziou

Romantické prostredie hotela dostalo pri rekonštrukcii moderný impulz a kombinuje to najlepšie z minulosti a súčasnosti vo všetkých oblastiach: je noblesný a zároveň komfortný; slávnostný, no útulný, honosný a vkusný.

„Pre pohodlný pobyt našich hostí robíme maximum. V hoteli poskytujeme službu concierge, portier vám zaparkuje auto a nechýbajú ani dve elektronabíjacie stanice. Obchodík s našou vlastnou značkou bude ponúkať zaujímavé a originálne suveníry,“ konštatuje Zuzana Kovaľová. Hostia majú tiež prístup do Galérie Lomnica, kde sa nachádzajú diela významných slovenských či zahraničných maliarov. „Hotel je však sám o sebe galériou. V spoločenských priestoroch, ale aj v izbách sú umiestnené originálne obrazy, francúzske zrkadlá a busty. Jednoducho objavovať sa dá neustále niečo nové,“ dodáva Lenka Maťašovská, marketing & PR manažérka hotela.

Nevšedný začiatok nového roka

V novootvorenom hoteli je k dispozícii 62 izieb a 5 apartmánov pomenované podľa panovníkov Rakúsko-Uhorska ako Maximilián, Rudolf, Ferdinand, Mária Terézia či suit Mária Antoinetta. Zaslúžený relax nájdu hostia vo wellness centre pod tehlovými klenbami či pri bazéne. „V Hoteli Lomnica môžete začať deň nezabudnuteľným pohľadom na majestátne tatranské štíty a ukončiť ho dúškom kvalitného vína z našej bohatej vinárne,“ hovorí riaditeľka Zuzana Kovaľová. „Do Hotela Lomnica dáva celý náš tím srdce. Otvárať najstarší hotel v Tatrách je pre nás veľká česť,“ uzatvára Maťašovská.

Naše ďalšie projekty