Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Group 834

Zážitok je vypredaný. Ďakujeme za záujem a už teraz sa tešíme na výnimočné podujatie plné skvelého jedla.

c Marek Hajkovsky foto backstage HL 2022 39

Štvrtého mája budú v Hoteli Lomnica opäť rinčať príbory o taniere plné neskutočného jedla. Prvá dáma Tatier Hotel Lomnica vo svojej reštaurácii Sissi bude hostiť michelinskú reštauráciu Anna Stuben, ktorá sa nachádza v oblasti južného Tirolska v talianskych Dolomitoch. Aký bude výsledok? No predsa opäť (g)astronomický.

Našich skvelých kuchárov z Hotela Lomnica sme spojili s hviezdnymi kuchármi z michelinskej reštaurácie Anna Stuben a spolu vám pripravia výnimočné 10 chodové degustačné menu s vínnym párovaním. O fantastický večer sa postarajú náš Group Executive Chef  Tomáš Ševčík a šéfkuchár reštaurácie Anna Stuben Reimund Brunner spolu so svojimi tímami.

Rodinná reštaurácia Anna Stuben sídli v talianskej oblasti južného tirolska Val Gardena v päťhviezdičkovom hoteli Gardena Grodnerhof. Na čele jej kuchyne posledných 10 rokov stojí šéfkuchár Reimund Brunner, ktorého kuchyňa je inšpirovaná lokálnymi surovinami Horného Adiža, no je otvorený aj používaniu ingrediencií zo vzdialenejších oblastí vrátane rýb a morských plodov v jedlách, ktoré sú ľahšie a svieže.

c Marek Hajkovsky foto backstage HL 2022 39
Naše ďalšie projekty