Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Hotel Lomnica
GASTRONOMICKÝ ZÁŽITOK PRICHÁDZA S PRVÝM SÚSTOM
Otváracia doba od 18.00 hod. Piatok, sobota
Hotel Lomnica ornament

ZÁŽITKOVÁ GASTRONÓMIA

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Obklopení najväčšími krásami Slovenska berieme do rúk čo nám príroda dáva. S láskou k pôde, k zemi, k plodinám v ich prirodzenej kráse, vzdávame poctu jednotlivým ročným obdobiam. Odkazujeme na minulosť, nenechávame sa ňou však spútavať. Inšpirujeme sa históriou, nedovoľujeme jej však nudiť nás. Na tanieroch rozohrávame tanec chutí. S krokmi valčíka, no v hudobnom doprovode najsúčasnejších tónov.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

KULINÁRSKE UMENIE

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Rešpekt strieda náruživosť, invenciu dopĺňa ambicióznosť. Naša práca nie je stiesnená len medzi steny kuchyne. Menu staviame na surovinách, ktoré sme sami zasiali. S láskou vypestované, vlastnoručne nazbierané, pretavujeme to, čo je na prvý pohľad obyčajné, do niečoho, čo dokáže strhnúť. Dômyselné skombinované, dokonale vyladené, originálne podané. Také sú jedlá podpísané tímom šéfkuchára Martina Klauča.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

POKLAD TATIER

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Medzi výstavnými sálami Galérie Lomnica odkrývame všetky odtiene chutí a vôní. Pod dominantným Lomnickým štítom, na mieste, kde sa dejiny miešajú s prítomnosťou, stierame hranice medzi umeniami a servírujeme jedno s druhým spolu. Intenzívne pôžitky v reštaurácii v Tatranskej Lomnici posúvajú zážitky v Tatrách na novú úroveň. A aj vďaka príprave jedál pred vašimi očami po kúskoch odkrývame jednotlivé časti príbehov. Tých, ktoré sa skrývajú za každým jedným chodom.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

VIAC AKO LEN GURMÁNSKY ZÁŽITOK

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Za dokonalým výsledkom je viac ako len pokrm na tanieri. Zážitková gastronómia začína tam, kde vedľa seba kráča výnimočné jedlo s lahodným pitím a atmosférou nevšedného. K degustačnému menu podávame vlastné vína VIAJUR, doplnené výberom slovenských a svetových vinárstiev, ktoré variujeme nealkoholickou verziou párovania. Všetko skombinované tak, aby chuť jedného vyzdvihovala to druhé. Lebo fine dining nie je len jedlo, je to zážitok na celý život.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

K vašim službám

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
REZERVÁCIA Hotel Lomnica ponúka zážitok na tanieri. Pre vychutnanie tohto zážitku je potrebné vyhradiť si čas. Degustačné večere si môžete objednať podľa aktuálnych dostupných kapacít. V online rezervačnom systéme sú vždy aktuálne voľné termíny tu.
Zakúpením voucheru nevzniká automatická rezervácia degustačnej večere.
Rezerváciu vám radi urobia naši kolegovia na rezervačnom oddelení na konkrétny deň a čas, a to na tel. čísle
+421 52 285 35 03 alebo prostredníctvom emailu: reservations@hotellomnica.sk.

Degustačná večera nie je vhodná pre deti do 12 rokov. V prípade, ak máte záujem o babysitting, radi Vám túto službu zabezpečíme prostredníctvom našej recepcie na tel. čísle +421 52 285 35 00 alebo prostredníctvom emailu: reception@hotellomnica.sk.

Do reštaurácie nie je povolený vstup domácich zvierat.

Rezerváciu vám v danom dni vieme držať maximálne 15 minút. V prípade vášho oneskoreného príchodu nás, prosím, včas informujte.
V prípade výberu vegetariánskej verzie, prosíme, informujte nás vopred počas vytvorenia rezervácie. Degustačné menu nie je možné prispôsobiť alergiám a intoleranciám.
ĎAKUJEME.
VHODNÉ OBLEČENIE V prípade návštevy našich reštaurácií vás prosíme o dodržiavanie vhodného oblečenia – „smart casual” dress kódu: pre dámy odporúčame šaty, dlhé nohavice, blúzku/košeľu, spoločenskú obuv, pre pánov odporúčame dlhé nohavice, košeľu/sveter, spoločenskú obuv.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica

Máme vášeň pre gastronómiu

Spoločným rukopisom je pohostinnosť a kreativita s puncom prvotriedneho zážitku. Spojenie týchto esencií si vychutnáte v Kaštieli Pálffy, Vinohradníckom dome Réva a ostatných entitách patriacich do rodiny našich značiek.
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.