Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Hotel Lomnica
Expozícia kreativity, vášne a chutí s názvom zážitková gastronómia tu má svoje výsostné miesto.
Otváracia doba od 18.00 hod. Piatok, sobota
Hotel Lomnica ornament

Unesieme vás vlnou prvotriedneho kulinárskeho zážitku

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Nespútaná láska dvoch protikladov Franza a Sissi je pre nás veľkou inšpiráciou. Ctíme si tradície, ale na tanieri ich posúvame na novú, modernú úroveň. Kulinárske umenie je pre nás nielen hrou zmyslov, ale momentom spoznávania. Vychutnajte si jedinečnú atmosféru stretnutia dvoch sŕdc a autorský rukopis nášho kreatívneho gastronomického tímu vo forme degustačných chodov.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Poháňaný vášňou a chuťou

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Gastronomický koncept reštaurácie Franz Josef je navrhnutý tak, aby splnil aj tie najnáročnejšie očakávania. Srdcom našej filozofie je byť divoký a kultivovaný zároveň. Tradíciu prelíname s invenciou a so štipkou hravosti a ambicióznosti. Neustále posúvame svoje hranice a vytvárame sofistikované a hravé gurmánske zážitky. 
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Live cooking

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Priamo pred očami hostí sa pod rukami profesionálov zrodí dielo s dokonalou chuťou. „Live cooking“ alebo varenie naživo vás zasvätí do zákulisia najvyššej formy gastronómie.

Vtiahneme vás do procesu prípravy jedál, zoznámime vás s profesionálnymi postupmi a spolu s nami zažijete mnohé prekvapenia, ktoré umocnia zážitok z chutí degustačných chodov a nápojov. Spomínaný spôsob prezentácie vám sprostredkuje Chef’s Table, ktorý je originálnym prvkom Reštaurácie Franz Josef.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Jedlá harmonizujúce s nápojmi

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Na dokonalú súhru vín a degustačných chodov prísne, ale s láskou dohliada náš tím, ktorý prehlbuje svoje skúsenosti a poznatky priamo vo vinohradoch a v pivniciach vinárstva ViaJur. Kuchárske a someliérske umenie sa prelína v harmonickom celku vyladených chutí vínneho alebo nealkoholického párovania. 
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

K vašim službám

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
REZERVÁCIA Hotel Lomnica ponúka zážitok na tanieri. Pre vychutnanie tohto zážitku je potrebné vyhradiť si čas. Pri degustačnej večeri je nutná rezervácia 24 hodín vopred. Rezerváciu na degustačnú večeru akceptujeme 30 a menej dní pred termínom.
Zakúpením voucheru nevzniká automatická rezervácia degustačnej večere.
Rezerváciu vám radi urobia naši kolegovia na rezervačnom oddelení na konkrétny deň a čas, a to na tel. čísle
+421 52 285 35 03 alebo prostredníctvom emailu: reservations@hotellomnica.sk.

Degustačná večera nie je vhodná pre deti do 12 rokov. V prípade, ak máte záujem o babysitting, radi Vám túto službu zabezpečíme prostredníctvom našej recepcie na tel. čísle +421 52 285 35 00 alebo prostredníctvom emailu: reception@hotellomnica.sk.

Do reštaurácie nie je povolený vstup domácich zvierat.

Rezerváciu vám v danom dni vieme držať maximálne 15 minút. V prípade vášho oneskoreného príchodu nás, prosím, včas informujte.
V prípade výberu vegetariánskej verzie, prosíme, informujte nás vopred počas vytvorenia rezervácie. Degustačné menu nie je možné prispôsobiť alergiám a intoleranciám.
ĎAKUJEME.
VHODNÉ OBLEČENIE V prípade návštevy našich reštaurácií vás prosíme o dodržiavanie vhodného oblečenia – „smart casual” dress kódu: pre dámy odporúčame šaty, dlhé nohavice, blúzku/košeľu, spoločenskú obuv, pre pánov odporúčame dlhé nohavice, košeľu/sveter, spoločenskú obuv.
STORNO PODMIENKY Poukaz je platný pre jednu osobu. Voucher nie je možné vymeniť za iné služby Hotela Lomnica. Rezerváciu môžete bezplatne zrušiť najneskôr 11 dní pred objednaným termínom. V prípade zrušenia rezervácie v horizonte 10 dní až 48 hod. pred termínom degustačnej večere vám bude účtovaný poplatok vo výške 50 % z ceny všetkých objednaných služieb. V prípade zrušenia rezervácie v horizonte kratšom ako 48 hod. pred termínom degustačnej večere vám bude zaúčtovaný poplatok vo výške 100 % z ceny všetkých objednaných služieb.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica

Máme vášeň pre gastronómiu

Spoločným rukopisom je pohostinnosť a kreativita s puncom prvotriedneho zážitku. Spojenie týchto esencií si vychutnáte v Kaštieli Pálffy, Vinohradníckom dome Réva a ostatných entitách patriacich do rodiny našich značiek.
Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.