Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Únik od reality

Ak si chcete dokonale vychutnať spoločné chvíle, odporúčame vám aspoň na chvíľku uniknúť zo svojho bežného prostredia. Možno si vravíte, že príjemné chvíle môžete stráviť aj doma, ale každá romantika sa končí pohľadom na  plný drez riadu a kopu bielizne čakajúcej na žehlenie.

Odporúčame vám preto vyhnúť sa riziku, že sa budete musieť zaviazať k romantickej pomoci v domácnosti a vybrať si hotel, v ktorom sa o váš dokonalý oddych
od domácich povinností postará personál.

18 01 26 14 06 58 5a6b360230c90 obr 1 valentin

Vraj láska hory prenáša, skúste však preniesť svoju lásku do hôr.

Čerstvý tatranský vzduch, spoločné prechádzky alebo parádny skialpový výstup vám ponúknu scenérie krajšie ako v tom najromantickejšom filme. Navyše, príjemne unavení si o to viac vychutnáte našu vynikajúcu kuchyňu a bez výčitiek podľahnete aj sladkému pokušeniu nášho pastry chefa Matúša Reľovského.

Pôžitky pre telo a dušu

Dovolíme si s presvedčením prehlásiť, že takmer 70 % párov rieši minimálne raz týždenne problém so striedaním rolí domáceho maséra.  Máme riešenie! Doprajte si párovú masáž a nikto nebude ukrátený. Špeciálne podsvietené ležadlá navyše vytvoria dokonale intímnu kulisu pre chvíle vášho oddychu.

18 01 26 14 08 22 5a6b36560d58d valentin

Tak, ako ste sa rozhodli?

Dohodnete si valentínske rande s Prvou dámou Tatier?

Túžobne vás očakáva.

Info o aktuálnych pobytových balíkoch nájdete TU.

 

Naše ďalšie projekty