Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Šéfkuchár Gabo Kocák: Pozývam vás na letnú večeru v Reštaurácii Sissi

Reštaurácia Sissi je medzi milovníkmi dobrého a kvalitného jedla známa najmä svojím umením na tanieri v podaní jej šéfkuchára Gaba Kocáka. Vďaka nášmu letnému Summer Sissi Menu môžete live cooking teraz spolu s nami zažiť aj vy!

RSS Kocak RSS

Summer Sissi Dinner je špeciálne menu, ktoré Gabo Kocák so svojím tímom pripravuje pre hostí, ktorí si chcú vychutnať live cooking a nabažiť sa atmosféry v Reštaurácii Sissi, ale nemajú možnosť vyskúšať päť či osemchodové degustačné menu. „Degustačné menu si väčšinou vyžaduje čas na jeho vychutnanie. Stretávame hostí, ktorí majú napríklad detičky a nemajú toľko času, aby strávili v Sissi tri hodiny. Alebo máme hostí, ktorí by počas návštevy Tatier len tak niečo vyskúšali a nie sú si istí, či zvládnu viacchodovku. Preto sme naše možnosti v Reštaurácii Sissi doplnili aj týmto ľahkým Summer Sissi Dinner, ktoré v sebe skrýva aj zopár prekvapení, takže atmosféra inakosti je zaručená,” predstavuje letnú novinku šéfkuchár Gabo Kocák. „Pozývame k nám všetkých ľudí, ktorí milujú dobré jedlo aspoň spolovice tak ako ja,” dodáva nakoniec.

Tanier

Prekvapenie na tanieri

Skvelé jedlo, pripravené výlučne z čerstvých a kvalitných surovín, bude pre vás od začiatku malým tajomstvom, pri ktorom je najdôležitejšia len jedna vec. Nebojte sa objavovať netradičné chute a kombinácie. Spoznajte nový rozmer prípravy jedla. Možno si budete myslieť, že niektorú z ingrediencií nemáte radi, pretože ju nejete odmalička. Avšak umením na tanieri, ktoré vám naservíruje Gabo Kocák, sa môže razom všetko zmeniť. My veríme, že to bude pravda aj vo vašom prípade.

Samozrejme, myslíme aj na vegetariánov, vegánov či ľudí, ktorí z nejakého dôvodu nemôžu konzumovať určité druhy potravín. Pri rezervácii Summer Sissi Dinner preto nezabudnite našej milej recepcii túto skutočnosť oznámiť a Gabo Kocák pre vás pripraví večeru presne na mieru.

17 11 06 10 17 58 5a0036d602b46 tanier2

Summer Sissi Dinner je tu pre všetkých a cena jedného menu je 35 eur.

Zarezervovať stôl si môžete najneskôr v deň vašej návštevy do 16:00 hod.

Naďalej však máte možnosť vybrať si aj 5 alebo 8 chodové menu. A ak poznáte aj to, povedzte nám to a pripravíme Vám niečo špeciálne na mieru.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

Rezervácie:

reception@hotellomnica.sk

+421 52 285 3500

Naše ďalšie projekty