Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Vraciame sa v plnej sile a s novou energiou….. vraciame sa SPOLU do života, do našej práce, medzi kolegov a ,samozrejme, do Tatier.

V jednom úryvku z piesne Deža Ursinyho, bigbítového hudobníka, skladateľa a speváka, sa spieva o cestách, koľko ich je, koľkými každý z nás kráča.

Odpoveďou je, že všetky vedú od ľudí k ľuďom a späť. Pokračujeme na tejto ceste s otvorenou mysľou a srdcom. Nepoľavme z našich plánov, vízií a snov posúvať sa ďalej. Na to je jednoduchý recept – nikdy nekončiaca poctivá práca, neúnavná kreativita, nadšený tím, chuť meniť svet hotelierstva a gastronómie. Tu a teraz. S takýmto cieľom vstupujeme aj do tejto sezóny a veríme, že bude dobre využitou príležitosťou.

Pred nami je, dovolím si tvrdiť, jedna z najdôležitejších turistických sezón vôbec. Štartujeme síce v obmedzených podmienkach, a s opatreniami, ktorých dodržiavanie je základom pre našu obojstrannú bezpečnosť. Máme však možnosť ukázať naše Tatry v plnej kráse, nielen ich prírodu, ale aj služby, ktoré prinášame na vysokej úrovni.

Chceme sa v mene nás všetkých zamestnancov srdečne poďakovať za vaše pochopenie a vašu podporu. Vážime si vašu dôveru a vernosť. Bude nám cťou opäť sa s vami stretnúť v hoteli s noblesným pomenovaním Prvá dáma Tatier, ktorý je pripravený poskytnúť vám dokonalý relax.

Preto vitajte opäť v hoteli s ľudskou tvárou!

20 06 25 08 59 29 5ef46771bfb36 zuzama semanova generalna riaditelka hotela lomnica

Naše ďalšie projekty