Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Nový unikátny rituál Valérie sa zakladá na histórii a príbehu života arcivojvodkyne Márie Valérie a jej matky, cisárovnej Sissi. Táto celotelová terapia v sebe snúbi elementy Sissiných rituálov starostlivosti o telo s modernými spa technikami a prírodnými kozmetickými produktmi zo slovenskej prírody. Pri vytváraní rituálu sme vychádzali aj z poznatkov tatranského kúpeľníctva, ktoré je známe tým, že čerpá z liečivých účinkov rastlín.

Úvodom do rituálu je luxusný celotelový píling, ktorý prekrví vašu pokožku, vyčistí póry a pripraví telo na ďalšie ošetrenie. Po pílingu nasleduje hĺbková celotelová relaxačná masáž. Zameriavame sa na akupresúrne body tela na uvoľnenie úzkosti. Pre dosiahnutie neurosedatívneho účinku používame jemné a hĺbkové techniky. Uvoľňujúci účinok podporujeme masážou lávovými kameňmi.

Prechádzame na lymfodrenáž – masážou krku, tváre a dekoltu stimulujeme lymfatické uzliny a eliminujeme toxíny. Zavŕšením rituálu je jemná anti-ageingová masáž tváre, ktorá vo vás zanechá pocit maximálneho rozmaznania a dá vyniknúť vašej prirodzenej kráse.

Celý rituál trvá 120 minút a dopriať si ho môžete samostatne alebo aj vo dvojici. Terapia je totiž stvorená pre obe polovičky.

Počas rituálu používame kozmetiku Valéria vyrobenú na mieru tejto terapii. Jej hlavnou zložkou je rastlina Valeriána lekárska, ktorá pre svoje sedatívne a upokojujúce účinky má dlhodobé uplatnenie vo farmácii. Pomáha pri nespavosti, úzkostných stavoch, bolestiach hlavy a migrénach, bolestiach svalov a prestimulovanej nervovej sústave. Uľavuje od menštruačných bolestí, zmierňuje PMS a príznaky v menopauze. Považuje sa za rastlinu s jedným z najsilnejších sedatívnych účinkov.

Valeriána v blende pozorne vybratých esenciálnych a panenských olejov posúva relaxačné a protistarnúce účinky rituálu na ďalšiu úroveň. Kozmetiku Valéria si môžete v našom wellness centre zakúpiť aj na následné domáce použitie.

Rituál Valérie je dostupný na objednávku vo wellness Valéria. Pre rezervácie, prosíme, kontaktujte wellness na tel. č. +421 52 285 35 18.

Naše ďalšie projekty