Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Tajomstvo krásy je ukryté v profesionálnom prístupe a kvalitnej kozmetike

Maximálna spokojnosť po návšteve kozmetického salóna tkvie v dvoch dôležitých veciach – v profesionálne odvedenej práci a vo výbere kvalitnej kozmetiky pri jednotlivých procedúrach. Práve preto na vás vo wellness centre či Beauty salóne a kaderníctve Hotela Lomnica čaká výber tej najkvalitnejšej kozmetiky, akú môžete na súčasnom trhu nájsť.

Všetky druhy kozmetiky, ktoré pri procedúrach používame, sme vyberali s maximálnou pozornosťou a podľa tých najprísnejších kritérií. Dnes vám jednotlivé značky predstavíme.

 

Poklad z prírody – SOAPHORIA

Soaphoria je slovenská značka kozmetiky, ktorá sa vyrába ručne a len z čerstvých prírodných surovín. Pre výrobcov je prvoradá kvalita používaných ingrediencií. Mydlá, peelingy, balzamy či telové krémy a množstvo iných produktov sú vyrábané s láskou k našej prírode a s ohľadom na ochranu planéty.

Prírodnú značku Soaphoria nájdete v našom wellness centre a využívame ju pri luxusných a relaxačných procedúrach, ako napríklad Tatranské osvieženie, Bylinkové potešenie, Fenomenálny relax a iné. Svoje využitie má však aj pri terapeutických procedúrach ako hĺbková masáž či masáž bylinkovými vrecúškami.

 

Spojenie prírody a kvality – NOBILIS TILIA

Kozmetika Nobilis Tilia je prírodná a aromaterapeutická kozmetika, ktorej podstatou sú éterické oleje, ktoré blahodarne pôsobia na pokožku celého tela. V našom wellness centre či kozmetickom salóne používame regeneračné oleje, pleťové masky či krémy, ktoré prispôsobíme vašej pokožke i veku.

Vo wellness centre je táto kozmetika neodmysliteľnou súčasťou prírodných telových ošetrení, ako napríklad Otvorená myseľ či Žiarivá pokožka. V kozmetickom salóne vás ňou ošetríme pri relaxačných procedúrach, akými sú Tatranský príliv energieBylinkové ráno i Ružové ošetrenie.

 

Moderné technológie a kozmetika PHYRIS

Špičková značka kozmetiky Phyris spĺňa požiadavky aj tej najnáročnejšej pleti. Vďaka svojej 3-fázovej revolučnej technológii pleť čistí a tonizuje, aktivuje pomocou aktivátora, ktorý otvorí receptory v koži, vďaka čomu sa do pokožky ľahšie vstrebáva voda a iné účinné látky. Pleti dodá všetko potrebné na to, aby bola zdravá, vyživená a regenerovaná.

Kozmetika Phyris je vo wellness kozmetike súčasťou Ošetrenia Rose gold s 24-karátovým zlatom a damascénskou ružou či Ošetrenia Champagne. Stretnete sa s ňou však aj v našom Beauty salóne pri luxusných procedúrach, akými sú Vegánske ošetrenieOšetrenie kmeňovými bunkami z jabĺkLiftingové ošetrenie či Ošetrenie kaviárom.

 

JEAN D’ARCEL – inovatívnosť a luxus v malých fľaštičkách

Základom kozmetiky Jean D’Arcel sú produkty na báze rastlinného botoxu, kaviáru, Q10, kyslíka a fytohormónov. Novinkou sú aj produkty s obsahom morského kolagénu a minerálov na rozjasnenie a celkové vypnutie pleti. Jean D’Arcel kladie dôraz na výskum najnovších účinných látok a vývoj nových produktov v spolupráci s poprednými dermatológmi a mikrobiológmi.

V našom kozmetickom salóne je základom Anti-Age de Luxe ošetrenia, ktoré pleť dokonale zregeneruje, uvoľní a dodá jej mladícky vzhľad. Kozmetiku využívame aj pri pánskych procedúrach.

 

SPARITUAL pohladí vaše telo i dušu

SPARITUAL je vegánska kozmetická značka, ktorá sa zaviazala spojiť krásu s prírodou. Nepoužíva petrochémiu, parabény, umelé farbivá a ani parfumy. Všetky jej produkty sú biologicky čisté a fair trade. Produkty tejto značky používame v našom kozmetickom salóne pri manikúrach a pedikúrach.

 

 

Krásne vlasy vďaka značke DAVINES

Davines je talianska značka profesionálnej vlasovej kozmetiky, ktorá prírodné látky a špičkové technológie premenila priam v dokonalosť. Zdravé a krásne vlasy vďaka šampónom, olejom, kondicionérom s unikátnym zložením sú odmenou nielen pre zákazníkov, ale aj stylistov. Túto jedinečnú značku používame v našom kaderníctve pri všetkých procedúrach i úpravách vlasov.

Navštívte Beauty salón & kaderníctvo či wellness v Hoteli Lomnica a presvedčte sa o kvalite vyššie spomenutých značiek na vlastnej koži. Máte nejaké otázky ohľadom nášho wellness centra či Beauty salóna & kaderníctva? Napíšte nám na wellness@hotellomnica.sk.

Naše ďalšie projekty