Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Terasa Hotela Lomnica sa premení na operu

(Tatranská Lomnica, 25. júl 2016) Na terase Hotela Lomnica v Tatranskej Lomnici sa uskutoční jedinečný koncert s názvom Symphony Night. V podaní 35-členného symfonického orchestra z Košíc, Filipa Tůmu a Heleny Szabóovej zaznejú priamo pod holým nebom a s výhľadom na Lomnický štít známe operné árie, ale aj svetové skladby či filmové piesne.01

Koncert sa uskutoční v nedeľu 31. júla o 19:30. Vstup naň je bezplatný a nie je potrebné si nijako rezervovať miesto či voľný lístok. Je určený pre všetkých návštevníkov Vysokých Tatier a regiónu, ale tiež pre domácich.

„Koncert bude jedinečný, aké Vysoké Tatry ešte nezažili. Terasa Hotela Lomnica sa premení na operu pod modrou oblohou a výhľadom na Lomnický štít. Týmto koncertom chceme ukázať, že kultúrny život, ktorý v Tatranskej Lomnici v minulosti bol, sa postupe vracia“, povedala Lenka Maťašovská, marketing & PR manažérka hotela.

Budova hotela z roku 1893 prinesie po rekonštrukcii noblesu, ktorá tu bola a na ktorú doteraz pamätníci spomínajú. Otvorenie hotela pre verejnosť je naplánované na december tohto roku.

„Sedenie bude zabezpečené, no keďže sa bude koncert konať vonku a vo večerných hodinách, ľuďom odporúčame, aby si so sebou zobrali radšej teplejšie oblečenie, prípadne deku. Zároveň chceme poprosiť všetkých návštevníkov, aby akceptovali pokyny polície a usporiadateľskej služby pri parkovaní vozidiel a tiež pri pohybe okolo hotela“, upozornila Maťašovská.

Naše ďalšie projekty