Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Tradičnú kaviareň Hotela Lomnica otvoríme už pred Vianocami

Aké by to boli Vianoce bez sladkých dobrôt? A aké by to boli vianočné trhy bez špeciálneho prekvapenia? V Hoteli Lomnica sme spojili príjemné s užitočným a návštevníkov nami organizovaných vianočných trhov pozývame po prvý raz do novootvorenej hotelovej kaviarne MOZART.

Táto kaviareň kedysi patrila medzi najnavštevovanejšie miesta vo Vysokých Tatrách a my veríme, že túto tradíciu opäť oživíme. Vysoké 9-metrové stropy, francúzske zrkadlá, hodnotné obrazy, klavír, vôňa čerstvo zomletej kávy a sladkých, čerstvo upečených dobrôt dokonale dotvoria kúzelnú sviatočnú atmosféru. Náš šéfcukrár Matúš Reľovský pripravuje Sacher tortu, Swarzwaldskú tortu a ďalšie prekvapenia pre vaše chuťové a čuchové poháriky.

 

Malá ochutnávka už v decembri!

Kaviareň MOZART bude pre verejnosť otvorená 16 – 18. decembra 2016 od 8 – 23 h. Po tomto termíne svoje priestory počas sviatkov poslednýkrát zatvorí, a to do oficiálneho otvorenia Hotela Lomnica pre prvých ubytovaných hostí, do 29. 12. 2016. Po tomto termíne budú okrem kaviarne Mozart otvorené aj ďalšie hotelové prevádzky:

  • reštaurácia Sissi s výberom tradičných rakúsko-uhorských jedál pripravených z tých najkvalitnejších a vždy čerstvých surovín,
  • vináreň Franz Josef s ponukou výberového vína, destilátov a cigár,
  • galéria Lomnica s pravidelnými výstavami súkromných zbierok zberateľov slovenského umenia.

Viac o vianočných trhoch

Vianočné trhy organizujeme na terase zrekonštruovaného hotela týždeň pred Vianocami, 16. – 17. decembra. Chýbať nebude skvelé jedlo, tradičné remeslá či hudobný program v podobe Folklórneho súboru Vagonár a jedinečného koncertu Nely Pociskovej a Filipa Tůmu.

Tešíme sa na vás!

 

Tisk

Naše ďalšie projekty