Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Detail izby

Izby Classic Suite sú situované v historickej časti hotela a patria medzi jedny z najkrajších izieb v hoteli. Ich veľkorysý priestor (35 m²) ponúka okrem pokojnej nočnej oddychovej časti aj obývaciu časť so sedacou súpravou a s kreslom.

V nej je možné zabezpečiť aj prístelku v podobe rozkladacej dvoj-pohovky.

Hotel Lomnica Welcome Drink Welcome Drink
Hotel Lomnica Wifi Wifi
Hotel Lomnica Kozmetika Hotelová kozmetika
Hotel Lomnica Klimatizácia Klimatizácia
Hotel Lomnica Trezor Trezor
close button

Detailné informácie

 • Manželská posteľ s možnosťou oddelenia lôžok
 • Sprchovací kút alebo vaňa
 • Bidetová sprška
 • Minibar
 • Trezor na vaše cennosti
 • Telefón
 • WiFi a káblové pripojenie na internet
 • LCD TV
 • Apple TV
 • Župan a papuče
 • Sušič na vlasy
 • Hotelová kozmetika

K vašim službám

Aby bola Vaša návšteva Hotela Lomnica maximálne pohodlná a bezproblémová, pripravili sme celý rad služieb, ktorými Vám pobyt ešte viac spríjemníme. Pri dverách recepcie Vás vždy s úsmevom víta spoľahlivý tím, ktorý ochotne pomôže alebo poradí s čímkoľvek.

 • Recepcia

  Pobyt v Hoteli Lomnica sa začína na recepcii príjemným uvoľnením v podobe Welcome drinku nielen pre dospelých, ale aj pre malé ratolesti. Personál recepcie Vám odovzdá všetky základné a užitočné informácie týkajúce sa pobytu, zvlášť Vás upozorní na potrebu rezervácie našich služieb v priestoroch hotela z dôvodu zabezpečenia čo najlepšej kvality, osobnej starostlivosti a dokonalého zážitku.

  Recepciu môžete v prípade potreby navštíviť osobne vo vestibule hotela alebo pohodlne zavolať z vašej izby na klapku 500 alebo 501

 • Lomnica shop

  Obdarujte seba alebo svojich blízkych darčekom, pozornosťou, či spomienku na pobyt v Hoteli Lomnica. Hotelový obchodík disponuje ponukou darčekových predmetov, hotelových prezentov, či sladkými drobnosťami. Ponuku tvoria kadernícka a beauty kozmetika, kolekcie šperkov a sezónne oblečenie. Ak ste si zabudli pribaliť hygienické potreby, hotelový obchodík vyrieši aj tento problém. Chvíle pohody môžete stráviť s originálnou knihou v ruke - publikáciami Galérie Lomnica. Tieto publikácie si takisto môžete zakúpiť v našom Lomnica shop-e. Radi Vám poslúžime aj mimo otváracích hodín. V prípade záujmu sa obráťte na recepciu.

  Otváracie hodiny:
  Štvrtok – Nedeľa
  10.00 – 20.00 hod

 • Vínotéka Selaví

  Ak máte radi prvotriedne slovenské vína vyrábané s láskou a obrovským úsilím skúsených vinohradníkov alebo rovnako kvalitné vína zo zahraničia, navštívte obchod Selaví, kde nájdete skvelý výber vín. Svoje gurmánske chute budete môcť uspokojiť aj čerstvými šunkami, nárezmi a vyzretými syrmi od našich lokálnych dodávateľov. Pri výbere potravín a vín Vám ochotne pomôže skúsený personál. V Selaví nájdete množstvo chutí a vôní, ktoré Vám dokážu spríjemniť deň či večer, aby ste si mohli vychutnať život tak ako sa patrí. C`est la vie!

  Otváracie hodiny:
  Streda – Sobota
  12.00 – 20.00 hod.
  Nedeľa
  10.00 - 18.00 hod.
  Pondelok
  Zatvorené

 • Domáce zvieratá

  Pohyb domácich zvierat je možný vo vyhradených izbách historickej časti nášho hotela. Nie je však umožnený v priestoroch verejného stravovania (kaviareň, reštaurácie), s výnimkou terasy hotela, ktorá je otvorená v prípade priaznivého počasia. Podrobnejšie informácie Vám radi poskytnú na recepcii hotela. V prípade želania zabezpečia pre Vašich domácich miláčikov pelechy na spanie, či misky na vodu a jedlo.
  Prosíme, ak sa rozhodnete nechať domáce zvieratko v izbe samo, zaveste na vonkajšiu stranu dverí kartičku „Zviera v izbe“. Takto uchránime Vášho miláčika aj náš personál pred stresujúcim zážitkom.

 • Garáž

  Pre hostí je k dispozícii podzemná garáž, ktorej kapacita je obmedzená.
  Informácie o aktuálnych cenách vám poskytne recepcia hotela.

 • Hotelová záhrada

  Záhrada sa nachádza v historickej časti hotela na 2. poschodí. Je prístupná len pre ubytovaných hostí, čím je chránené ich súkromie. Môžu si tu oddýchnuť v čase od 8.00 do 22.00 hod. pri pohľadoch na tatranské štíty, posedieť na lavičkách a príjemne zrelaxovať alebo sa len na chvíľu prejsť a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Prosíme, počas návštev hotelovej záhrady rešpektujte komfort ostatných ubytovaných hostí.

 • Limuzína service

  Na zabezpečenie maximálneho komfortu môžete využiť na presun do hotela služby hotelového transferu. V prípade záujmu kontaktujte recepciu alebo Guest Relations Manažéra.

 • Early check-in

  Early check-in – v prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť early check-in. Viac informácií vám poskytne recepcia Hotela Lomnica.

 • Late check-out

  Late check-out – v prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť late check-out. Viac informácií získate na recepcii.

 • Lyžiareň

  Lyžiareň sa nachádza na prízemí vedľa výťahu v historickej časti hotela. Každá izba má k dispozícii vlastnú skrinku, kde si môžete bezpečne odložiť svoje lyže a nechať vysušiť lyžiarky. Počas noci v skrinke vždy prebieha dezinfekcia a sušenie vášho výstroja. Ráno si lyžiarske veci nájdete suché, čisté a pripravené na ďalšiu lyžovačku. Priestor lyžiarne slúži aj na odloženie iného športového náčinia.

 • Nabíjacia stanica

  Hotel má k dispozícii nabíjaciu stanicu v garáži a jednu na parkovisku. Na nabíjanie je potrebné mať konektor od RWE. Aby ste mohli využiť našu nabíjaciu stanicu, potrebujete správny adaptér. Informácie o aký adaptér ide, a o cene, Vám poskytnú na recepcii.

 • Nefajčiarsky hotel

  Aby sme zabezpečili zdravé prostredie pre všetkých, Hotel Lomnica je nefajčiarsky. Fajčenie v izbách je zakázane. Fajčiť môžete vo vyhradených priestoroch, a to konkrétne v hotelovej záhrade, pred hotelom alebo v Clube 80.

 • Parkovanie

  Aby sa Vaša dovolenka začala už pri príchode do hotela, náš portier je pripravený zaparkovať Vaše auto na hotelovom parkovisku, prípadne v hotelovej garáži.

 • Požičovňa lyží

  Ak si chcete požičať lyže alebo iné zimné vybavenie, radi Vám s tým pomôže náš Guest Relations Manažér alebo recepcia.

 • Požičovňa bicyklov a elektrobicyklov

  Guest Relations Manažér zabezpečí požičanie bicyklov a elektrobicyklov s kompletným vybavením (prilba, zámok). Bicykle a elektrobicykle si viete počas pobytu u nás bezplatne odložiť. Aktuálne ceny prenájmu bicyklov a elektrobicyklov Vám poskytne recepcia alebo Guest Relations Manažér.

 • Práčovňa

  PRÁČOVŇA

  v prípade, že potrebujete oprať bielizeň, môžete využiť služby hotelovej práčovne, ktorá vám je k dispozícii od 6.00 do 18.00 hod. Stačí, ak nám v izbe vyplníte formulár a my sa už postaráme o to, aby ste si našli vaše oblečenie opäť čisté a voňavé.

  HODINOVÉ ŽEHLENIE

  Potrebujete vyžehliť Vaše oblečenie? Extra hodinové žehlenie je Vám k dispozícii denne od 6.00 do 20.00 hod. Stačí kontaktovať recepciu na klapke 506.

 • Prístelka

  V izbách sú k dispozícii prístelky v podobe pevných lôžok a v niektorých typoch izieb sa dá doplniť aj mobilná prístelka. Viac informácií vám poskytnú na recepcii (prípadne v rezervačnom oddelení).

 • Skibus

  Hotelový skibus Vás bezplatne a komfortne odvezie priamo do lyžiarskeho strediska a po lyžovačke opäť do hotela. Presné časy odchodov skibusu nájdete na recepcii hotela. V prípade záujmu o dopravu do iných častí Tatier, či okolia kontaktujte, prosím, recepciu hotela.

 • Straty a nálezy

  V prípade strát a nálezov kontaktujte recepciu hotela. Môžete sa spoľahnúť na diskrétnosť a spoľahlivosť nášho personálu. Všetky nájdené veci uskladňujeme 6 mesiacov.

 • Trezor

  Súčasťou vybavenia každej izby je trezor na cennosti. Pri každom z nich sa nachádza aj návod na používanie. V prípade zablokovania, kontaktujte, prosím recepciu.

 • Turistická kniha

  Turistická kniha sa nachádza sa na recepcii hotela a slúži na evidenciu turistických výletov a túr našich hostí. V prípade nebezpečenstva sú tieto údaje k dispozícii Horskej záchrannej službe, ktorá má na starosti bezpečnosť turistov v teréne. Súčasťou miestneho poplatku je aj poistenie na zásah Horskej záchrannej služby.

 • Upratovanie a nočná odostieľka

  Housekeeping sa stará o poriadok každý deň v čase od 6.00 do 20.00 hod., večerná príprava postele na spanie tzv. nočná odostieľka sa realizuje v čase od 17.00 do 20.00 hod. V prípade, že si počas dňa necháte na vonkajšej strane dverí kartičku „Nerušiť“, Vaša izba zostane neuprataná. Ak máte okrem základného upratania, či ustlania záujem o topper, pranie a žehlenie, kontaktujte recepciu. Ak si na dvere zavesíte zelenú kartu „Ecco programu“, ktorou nám pomáhate chrániť životné prostredie, upratovacia služba Vám nebude vymieňať uteráky a posteľnú bielizeň, ale izbu Vám samozrejme uprace.

 • Úschovňa batožiny

  Úschovňa sa nachádza na recepcii, kde si môžete bezpečne a pohodlne odložiť svoje veci, aby ste mali ešte viac času, ktorý strávite vo Vysokých Tatrách. V prípade potreby kontaktujte recepciu hotela.

 • Výlety

  Organizovanie výletov počas pobytu v Hoteli Lomnica je téma, ktorej sa venuje náš Guest Relations Manažér, ktorý Vám rád pomôže s vhodným výberom a organizáciou.

 • Topper

  Na zabezpečenie väčšieho pohodlia Vám môžeme na vyžiadanie pripraviť topper na lôžko.

 • Room servis

  Room servis poskytujeme na všetkých suitách a apartmánoch. Je k dispozícii v čase od 07:00 – 01:00.

  Drink service poskytujeme na všetkých hotelových izbách v čase od 07:00 do 01:00.

  Pre ďalšie informácie a objednávku room servisu nás kontaktujte telefonicky na klapke 512

 • Babysitting

  Ak máte záujem využiť hotelové služby individuálne, v romantickom prostredí a neviete čo so starostlivosť o Vaše ratolesti, radi Vám pripravíme riešenie na mieru formou babysittingu. Túto službu ponúkame s našou partnerskou spoločnosťou Kidsfun, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti starostlivosť o deti a tvorbu kreatívnych animačných programov. Bude pre nás radosťou byť Vám k dispozícií  prostredníctvom tejto služby. Babysitting je potrebné rezervovať 24 hod vopred. Akékoľvek ďalšie informácie Vám poskytne recepcia alebo Guest relations manažér.

Rezervácia

Vyberte aspoň 2 noci

Naše ďalšie projekty