Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Veľká noc v Lomnici! Čo sme pre vás pripravili?

Veľkonočné sviatky sú už pred dverami a my sme si v našom hoteli pre vás v rámci špeciálneho pobytu pripravili pestrý program. Na čo sa počas sviatkov môžete u nás tešiť?

 

Zážitok, ktorý vás naladí na sviatky

Pri našom veľkonočnom pobyte na vás myslíme už od prvého dňa, ako k nám prídete. Hneď vo štvrtok od 17:00 hod. si v našej kaviarni Mozart môžete večer vychutnať živú klavírnu hudbu v podaní famóznych klavírnych majstrov. Veríme, že už po niekoľkých minútach z vás opadne všetok stres z bežného života a aj vy sa sviatočne naladíte.

Klavírne majstrovstvo na vás bude čakať aj v sobotu od 16:00 hod. a taktiež v nedeľu od 11:00 hod.

 

Hotelová škôlka pre najmenších od piatku do nedele

Pri tvorbe programu na náš veľkonočný pobyt sme mysleli aj na rodičov s deťmi. V našej hotelovej škôlke, ktorá vám bude k dispozícii od piatku do nedele vždy od 16:00 hod. do 21:00 hod., sme pripravili pre najmenších animačný program s tvorivou dielňou. Zatiaľ čo vy budete oddychovať v našom útulnom wellness centre, vaši drobcovia sa môžu skvelo zabávať so šikovnými animátormi. Každý deň na nich v rámci tvorivej dielne čaká iná téma. ?

 

Nedeľa v podaní smiechu a komédie Ocko

V nedeľu sme si pre vás pripravili skvelú one man show Ocko s Romanom Pomajbom. Nebudeme si klamať, byť čerstvým oteckom je síce náročné obdobie, ale zároveň i plné veselých momentov. Zaspomínajte si na toto obdobie spolu s nami a my vám môžeme už teraz garantovať skvelú zábavu. ? Viac o predstavení si môžete prečítať na našom blogu alebo Facebook evente.

 

Veľkonočné prekvapenie

Chcete zažiť pravú tatranskú Veľkú noc? Viac vám teraz síce neprezradíme (pretože je to veľkonočné prekvapenie), ale už teraz vám môžeme sľúbiť, že tohtoročná Veľká noc bude pre vás veľkým zážitkom. ?

 

A to nie je všetko!

Okrem toho všetkého sme si pre vás pripravili i zopár čerešničiek na torte, ktoré potešia deti, oteckov i mamičky. Najmenší sa na našej recepcii budú môcť pokochať rozmanitými živými zvieratkami, mamičky si môžu svoj kultúrny deficit doplniť prehliadkou výstavy Jana Hálu v našej galérii a oteckov určite poteší jazda veteránom v hodnote 150 eur.

Nenechajte si ujsť Veľkú noc v našom Hoteli Lomnica a zarezervujte si posledné voľné pobyty už teraz na tejto stránke. Tešíme sa na vás. ?

 

velka noc

Naše ďalšie projekty