Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Ste nedočkaví? Pozrite si zákulisné fotografie a videá z natáčania.

Spot tematicky nadväzuje na videoklip natočený počas minuloročných vianočných trhov, ktoré boli zároveň slávnostným sprístupnením Hotela Lomnica verejnosti.

Pripomeňte si túto veľkú udalosť, ktorú si nenechali ujsť tisícky návštevníkov.

Hlavnou aktérkou videa bola vtedy len 6 ročná Laura, ktorá sprevádzala nepoznanými priestormi hotela. Po roku sa do hotela vrátila, aby skontrolovala tohtoročné prípravy na Vianoce. Laura je už veľká slečna, ktorá si s touto úlohou hravo poradila. Ako dopadla a čo  zistila, sa dozviete až vo finálnom videoklipe.

17 11 08 16 00 45 5a032a2d7ef6e trhy

Celé tohtoročné natáčanie sa nieslo v čarovnej atmosfére, ktorej na vianočnom duchu pridávali poletujúce snehové vločky. ❄ Tie vytvorili skutočne dokonalé kulisy. Kvôli natáčaniu sme doviezli a rozsvietili vianočný stromček ? a napiekli voňavé perníčky. V tejto sviatočnej atmosfére sme sa len veľmi ťažko zmierili so skutočnosťou, že Vianoce sú ešte tak ďaleko…
Kiežby sme ich v hoteli mohli mať každý deň! ?

Určite si nenechajte ujsť premiéru videoklipu. Laura vám v ňom chce zdieľať jedno veľmi krásne posolstvo. Navyše si pre vás pripravila Vianočnú súťaž o pobyt v Hoteli Lomnica. Preto sa Vám určite oplatí sledovať všetky informácie týkajúce sa vianočného videa.

 

Naše ďalšie projekty