Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Organizácia vianočných trhov sa stala našou srdcovou záležitosťou, veď kto by odolal čarovnej atmosfére šíriacej sa rozprávkovo krásnym námestím Hotela Lomnica.
Najkrajšie obdobie v roku si tentokrát spestríme hudobným a divadelným programom, vôňou vareného vína a chuťou výborného jedla, no a v neposlednom rade ukážkou remesiel a remeselníckej tvorby, ktorá bude i na predaj.

Štvrtý ročník Vianočných trhov bude prebiehať od piatku 20. do nedele 22. decembra. Návštevníci sa môžu tešiť na bohatý program na námestí Hotela Lomnica, ktorý je súčasťou Tatranských Vianoc mesta Vysoké Tatry.

Piatkový program
bude patriť Anke Repkovej, ktorá vás spolu so speváckym zborom Spievanie nás baví z Bratislavy, naladí tými najkrajšími vianočnými melódiami. Nenechajte si ujsť ich vystúpenie, ktoré sa uskutoční o 17.00 hodine na námestí Hotela Lomnica.

19 11 20 12 12 12 5dd52d9c71edf c marek hajkovsky foto hotel tolmnica vianocne trhy 2018 11Sobotný program
odštartujeme o 10.00 hod. na veselú nôtu s Goralskou ľudovou hudbou Daniela Damera. Skvelým programom pre rodiny s deťmi bude bábkoherecké predstavenie príbehu narodenia Ježiška, „Betlehém – radujme sa, veseľme sa“. Sviatočnú vianočnú atmosféru dokreslí krásny maľovaný Betlehém, bábky a koledy. Predstavenie má úžasné čaro vďaka súhre činoherných a bábkových častí umocnených jedinečným hudobným spracovaním známych vianočných kolied – Búvaj dieťa krásne, Narodil sa Kristus pán, Tichá noc …

Od 12.00 hod. bude pódium patriť speváčke populárnej hudby, Zdenke Poklembovej, ktorá nedávno vydala pieseň v spolupráci s producentom Petrom Bičom
a o 13.00 hod. nám zanôti Ľudová hudba Petra Rázgu typické liptovské piesne.
Svet plný súrodeneckých dobrodružstiev predstaví o 14.00 hod. dvojica hercov Tom a Elo v divadelnom predstavení Vianočná ruža. Mladí herci sa tešia popularite u tých najmenších divákov.

Repertoár bohatý na ľudové piesne z väčšiny regiónov Slovenska predvedie Ľudová hudba  HALUŠKA od 15.00 hod. Hudobné duo Chills v podaní Petra Pavlička (klavír) a Zuzany Gállyovej (spev) odohrá koncert plný slovenských hitov a vianočných piesní o 16.00 hod.
Program, ktorý sa bude odohrávať na námestí pred Hotelom Lomnica je prístupný širokej verejnosti zadarmo.

Pre zobrazenie podrobného programu, kliknite TU.

Koncert Vianoce, čas milosti, veselosti
Kaviareň Mozart sa rozozvučí vianočnými melódiami, ale i najpopulárnejšími opernými skladbami  v podaní známeho operného speváka Martina Babjaka a Miriam Brandisovej v doprovode hudobníkov, Danielom Buranovským (klavír), Beátou Mičkovou (viola), Renátou Kočišovou (violončelo), Patríciou Džalaiovou (klavír), Evou Lackovou (flauta).
Na pódiu zaznie Martinov barytón, no i soprán v podaní Miriam Brandisovej.
Precíťte dokonalosť a čistotu hudobno-umeleckej prezentácie tých najkrajších vianočných a operných piesní v nádherných priestoroch Kaviarne Mozart.

19 11 22 20 09 39 5dd84083c16d6 2
Lístky na tento koncert si môžete zakúpiť online alebo osobne na recepcii Hotela Lomnica.

Cena vstupu je 25 €/osoba. Počet miest je obmedzený.

Lístky si môžete objednať TU

19 11 19 18 00 53 5dd42dd597806 c marek hajkovsky foto hotel tolmnica vianocne trhy 2018 41

Vianočné trhy Hotela Lomnica vám učarujú i chutnými sprievodnými aktivitami.
Príďte sa zohrať pohárom vareného vína alebo punču priamo z historického autíčka WineCar, ktorý dodá predvianočnej atmosfére originálny šmrnc. K poháru dobrého vína vám naservírujeme i obľúbené streed foodové špeciality populárneho FoodCar Selaví.

Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme vám príjemné a nezabudnuteľné momenty u Prvej dámy Tatier.

19 11 20 12 13 32 5dd52dec7a072 c marek hajkovsky foto hotel tolmnica vianocne trhy 2018 32

 

Naše ďalšie projekty