Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Víkend v Tatrách? Tieto miesta by ste nemali vynechať! I. časť

Nie, naozaj vás nebudeme presviedčať o tom, aké sú Tatry nádherné. Presvedčiť sa musíte sami. V našom dnešnom blogovom článku nájdete výber niekoľkých priam magických miest v Tatrách, ktoré by ste počas víkendu u nás nemali vynechať.

Náš Hotel Lomnica sa nachádza priamo v srdci Tatier v osade Tatranská Lomnica, odkiaľ máte priam ukážkový výhľad na majestátny Lomnický štít. Kto už u nás bol, vie, že pohľad na jeho končiare si môže vychutnať priamo z našej hotelovej terasy pri šálke chutnej kávy či koláči. Tatry však ponúkajú omnoho viac než len krásne výhľady a po večeri strávenom v našej reštaurácii Sissi či v reštaurácii s vinárňou Franz Josef alebo po relaxe vo wellness centre nastal ten správny čas na spoznávanie Tatier.

RSS hl RSS 1

Tatry, Spiš a Liptov očami orla

Viete si predstaviť niečo krajšie ako pohľad na najvyššie hory Slovenska? Kochať sa ich krásou zhora! Teraz si Tatry a okolie môžete vychutnať aj z vtáčej perspektívy, a to vďaka vyhliadkovým letom z letiska Poprad Tatry. Na výber máte z troch typov letov, pričom počet pasažierov v lietadle je obmedzený na 3 osoby.

Viac o tejto atrakcii sa dozviete na https://www.tlsair.sk/

tatray5

Zdroj foto: https://www.tlsair.sk/

 

Zdolajte tatranské vrcholy s horským vodcom

Milovníkov turistiky (a trochu aj adrenalínu) určite poteší vysokohorská turistika, na konci ktorej sa budete na svet pozerať z niektorého z tatranských štítov. Spoločnosť vám bude robiť horský vodca s medzinárodnou licenciou, ktorý úspešne prešiel náročným výcvikom. O svoju bezpečnosť sa obávať nemusíte, horskí vodcovia pracujú v horách ako profesionálni horskí záchranári či lavínoví špecialisti. Garantujeme vám, že nezabudnuteľný zážitok nebudete chcieť zakončiť inak než v našom wellness centre. ?

Viac na https://tatryguide.com/

skaly

Zdroj: https://tatryguide.com/

 

Po stopách tatranských medveďov

V Tatrách žije asi 150 medveďov a vy ich môžete vidieť na vlastné oči v ich prirodzenom svete – v prírode. Počas celodenného výletu vás profesionálny sprievodca zavedie na také miesta, z ktorých budete môcť bezpečne medvede pozorovať a zabávať sa na ich vylomeninách.

Viac info na https://www.adventoura.eu/tours/bear-watching-tour-slovakia/

 

19 11 18 09 25 39 5dd263930ffc0 wildwatching adventoura 4

To však ani zďaleka nie je všetko! Už onedlho vám prinesieme článok s ďalšími skvelými tipmi na výlety a zážitky v Tatrách. Sledujte náš blog alebo Facebook stránku.

Možností, ako stráviť víkend v Tatrách je neúrekom. V prípade, že ste nenašli tip pre seba, pri návšteve nášho hotela vám s výberom výletu s radosťou poradí náš hotelový personál. ?

Naše ďalšie projekty