Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Keďže sa snažíme vylepšovať služby v každom smere, zmenou musel prejsť aj náš web, ktorému sa za posledné týždne intenzívne venujeme. Ako ste si už určite všimli, dizajn Prvej dámy Tatier sme už stihli prezliecť do moderného kabátu, ktorý vám uľahčí celkové používanie.

Cieľ novej webovej stránky

Za hlavný bod premeny sme si predovšetkým zobrali celkové zjednodušenie a sprehľadnenie služieb, ale taktiež bezproblémový prístup k informáciám, ktoré určite ocení každý užívateľ.

Hoci neustále sme niekoľko krokov od finále, informácie postupne dopĺňame. V prvej etape sme pridali hlavné sekcie, no v nasledujúcich dňoch pribudne aj nový pútavý obsah ďalších podstránok. V budúcnosti, tak všetci návštevníci webu dostanú informácie doslova ako na dlani. Výsledným efektom hotelovej stránky, tak bude atraktívne spracovanie s moderným nádychom a sviežim štýlom, ktoré spríjemní každú online návštevu. Vášmu oku určite ulahodia aj ostré a kvalitne spracované fotografie. Tie potencionálnym záujemcom priblížia každý kút hotela, jednotlivé služby, presný cenník či atmosféru.

Rezervačný systém

Musíme však podotknúť, že finálnou zmenou prešiel aj náš rezervačný systém, ktorý je v tejto chvíli od toho predošlého rýchlejší a prehľadnejší. Rezervácia ubytovania alebo kompletného pobytového balíčka je odteraz oveľa jednoduchšia a rýchlejšia.

Naše ďalšie projekty