Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Hotel Lomnica
Oddajte sa relaxu a cisárskej inšpirácii vo Wellness Valéria. Špičkový oddych v intímnej atmosfére a na mieru pripravenými procedúrami.
Otváracia doba 08.00 ~ 21.00* Pondelok ~ Nedeľa
Rezervácie +421 908 297 707 wellness@hotellomnica.sk
* V pondelok sú z dôvodu sanitácie masáže dostupné až od 14.00 hod.
Hotel Lomnica ornament
iba naša
Rituál Valérie 120 min.

Celotelový rituál inšpirovaný históriou a životom Márie Valérie a Sissi. Luxusný celotelový píling, po ktorom nasleduje hlboko relaxačná masáž a ľahká anti-ageingová kozmetická procedúra, vás privedie do stavu úplného rozmaznania a nechá vyniknúť vašej prirodzenej kráse.

Hotel Lomnica ornament
Značková terapia
The Ultimate Oenotherapy Experience 120 min.

Uvoľnite svoje telo aj myseľ prostredníctvom revitalizujúceho peelingu a omladzujúceho celotelového zábalu. Pomocou kombinácie tepla, tlaku a účinkov červeného hrozna navodzuje hlbokú fyzickú a duševnú relaxáciu. Záver celého rituálu umocníme pohárom červeného vína ViaJur.

Ritual Oenotherapy for Two 60 min.

Uvoľnite svoje telo aj myseľ prostredníctvom revitalizujúceho peelingu a omladzujúceho celotelového zábalu.

Anti-Ageing Body Cocooning 60 min.

Regeneruje, hydratuje a omladzuje pokožku s antioxidačným účinkom vyvolávajúcim nebeský pocit. Ošetrenie pokožky pomocou osviežujúceho telového peelingu a hydratačno-výživnej telovej masky proti starnutiu, pri ktorom zrelaxujete aj vďaka uvoľňujúcej masáži pokožky hlavy.

Ritual Oenotherapy for Two 150 min.

Jedinečný zážitok pre dvoch. Uvoľnite svoje telo aj myseľ prostredníctvom revitalizujúceho peelingu a omladzujúceho celotelového zábalu. Pomocou kombinácie tepla, tlaku a účinkov z červeného hrozna navodí hlbokú fyzickú a duševnú relaxáciu. Záver celého rituálu umocníme pohárom červeného vína ViaJur.

Hotel Lomnica ornament
Rituály z prírody od live +421
Jar 90 min.

Detoxikuje, harmonizuje a vyjasňuje myseľ. Rituál napomáhajúci vyjasniť rozlietanú a rozptýlenú myseľ obsahuje celotelový peeling, ktorý detoxikuje a povzbudzuje odvodnenie organizmu. Súčasťou rituálu je masáž vyvíjaná stredným tlakom sústredená na chrbát, šiju, sedacie svaly a nohy.

Leto 90 min.

Hydratuje, revitalizuje a upokojuje telo. Relaxačná terapia zameraná na chrbát, ramená a ruky napomáha pri nespavosti vďaka pomalému a precíznemu tempu a silnému tlaku masáže celého tela. Súčasťou terapie je aplikácia krému Ruky a nohy, ktorý preniká do spodných vrstiev pokožky a hĺbkovo hydratuje.

Jeseň 90 min.

Upokojuje a uvoľňuje emočné napätie. Esencie zo slovenskej prírody, ako mäta, smrek, šalvia a fenikel v spojení s hĺbkovou a rytmickou masážou uvoľnia svaly, upokoja myseľ a povzbudia dušu.

Zima 90 min.

Zahrieva, regeneruje telo a upokojuje dušu. Rituál obsahujúci masáž vykonávanú v strednom tempe, jemným tlakom, dlhými ťahmi a s čiastočným zábalom napomôže zahriať telo a dodať mu pocit pohodlia.

Hotel Lomnica ornament
Masážne techniky
Relaxačná masáž 60/90 min.

Tradičná masáž celého tela pomocou pevného tlaku podporuje relaxáciu a zmierňuje svalové napätie. Kombináciou aromaterapeutických olejov z hroznových jadierok a pozorne vyberaných esencií zo slovenskej prírody dochádza k dokonalému uvoľneniu svalov.

Hĺbková masáž 75 min.

Silná masáž, ktorá kombinuje prácu tlakových bodov a pevné, dlhšie ťahy rukami, lakťami a predlaktím. Táto masáž zmierňuje napätie svalov a eliminuje únavu celého tela.

Chrbát, krk a ramená 45 min.

Intenzívna masáž zmierňuje hlboko zakorenené napätie a svalový stres. Vytvorené pre ľudí s náročným životným tempom. Zbavuje napätia pevnou masážou, ktorá sa sústredí na všetky uzly vo svaloch v hornej časti tela.

Masáž pre budúce mamičky 75 min.

Vyživujte svoje telo v tomto vzácnom období pomocou špeciálne navrhnutej terapie pozostávajúcej z ošetrenia tváre, masáže chrbta a dolných končatín. Terapia prispôsobená na mieru, ktorá pomáha k zníženiu množstva zadržiavaných tekutín a svalovej únave.

Reflexná masáž chodidiel 45 min.

Pôsobením tlaku na konkrétnych miestach chodidiel, ktoré zodpovedajú konkrétnym oblastiam tela, napomáha masáž zmierňovať únavu, úzkosť, nespavosť a všeobecne podporuje celkovú pohodu.

Masáž lávovými kameňmi 60/90 min.

Kombinácia aromatických olejov a lávových kameňov uvoľňuje svalové napätie. Priložením vyhriatych kameňov pocítite, ako napätie postupne odznieva.

Bankovanie 60 min.

Pradávna liečebná technika, využívajúca princíp podtlaku. Priaznivo pôsobí na váš lymfatický systém, a tým priaznivo ovplyvňuje celé telo.

Naše ďalšie projekty
Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.