Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Hotel Lomnica
Oddajte sa relaxu a cisárskej inšpirácii vo Wellness Valéria. Špičkový oddych v intímnej atmosfére a na mieru pripravenými procedúrami.
Otváracia doba 08.00 ~ 21.00* Pondelok ~ Nedeľa
Rezervácie +421 908 297 707 wellness@hotellomnica.sk
* V pondelok sú z dôvodu sanitácie masáže dostupné až od 14.00 hod.
Hotel Lomnica ornament
iba naša
Group 880 1 Group 879
Rituál Valérie 120 min.

Celotelový rituál inšpirovaný históriou a životom Márie Valérie a Sissi. Luxusný celotelový píling, po ktorom nasleduje hlboko relaxačná masáž a ľahká anti-ageingová kozmetická procedúra, vás privedie do stavu úplného rozmaznania a nechá vyniknúť vašej prirodzenej kráse.

Hotel Lomnica ornament
SEZÓNNE OŠETRENIA
After-Sun Skin Savior 90 min.

Uchlácholte a hydratujte suchú pokožku po pobyte na slnku s týmto upokojujúcim rituálom. Maska na tvár a celotelový zábal zvyšujú prietok kyslíka a oživia slnkom vysušenú pokožku, zatiaľ čo masáž pokožky hlavy a tela vás zbaví pocitu horúceho letného dňa.

Very Berry Revitalizing Body Scrub 45 min.

Dajte zbohom mdlej, nerovnomernej pleti s energizujúcim a detoxikačným expresným peelingom. Morská soľ, extrakt z aceroly a častice pemzy sa podieľajú na exfoliácii pokožky a obohacujú vaše telo o základné vitamíny a minerály. Finálny dotyk, aplikácia výživného pleťového mlieka alebo zjemňujúceho krému zanechá vašu pokožku žiarivejšiu, hladšiu a zdravšiu.

Hotel Lomnica ornament
Značková terapia
Group 875 1 Group 874
Deep Moisture Body Cocooning 60 min.

Regeneruje, hydratuje a omladzuje pokožku s antioxidačným účinkom vyvolávajúcim nebeský pocit. Ošetrenie pokožky pomocou osviežujúceho telového peelingu a hydratačno-výživnej telovej masky proti starnutiu, pri ktorom zrelaxujete aj vďaka uvoľňujúcej masáži pokožky hlavy.

Cryo-Lipoliss 60/75 min.

Ak sú vaším hlavným problémom jamky a nerovnomerná pokožka, toto 3-fázové ošetrenie je určite pre vás. Účinné techniky kryoterapie zaisťujú okamžité výsledky: vaše nohy budú osviežené, vaša pokožka bude rovnomernejšia a kontúra pokožky pevnejšia. Špeciálna masáž s využitím prírodných síl rias vás bleskovo zbaví toxínov, zatiaľ čo spevňujúca telová maska zaberie na problematické partie.

Gold Body Ritual 90 min.

Po telovom peelingu so zlatým masážnym balzamom pre hladkú a žiariacu pokožku nasleduje celotelová masáž, aby sa vaše telo zbavilo všetkých bolestí a strnulosti. Masáž s teplými zlatými kameňmi zabezpečí, že budete odchádzať uvoľnený a s pocitom zlatého lesku.

Gold Body & Face Ritual 105 min.

Rituál začína hlboko relaxačnou masážou chrbta pomocou teplých kameňov (,,globov”) naplnených zlatistou tekutinou. Po zlatom spevňujúcom ošetrení tváre nasleduje liftingová masáž tváre. Potom sa jemne masírujú chodidlá a ruky (alebo pokožka hlavy), zatiaľ čo ,,peel off” maska rozjasní a vyhladí vašu tvár. Aplikácia séra s 24 karátovým zlatom dodáva prepychový konečný nádych.

Hotel Lomnica ornament
Rituály z prírody od live +421
Group 883 1 Group 882
Jar 90 min.

Detoxikuje, harmonizuje a vyjasňuje myseľ. Rituál napomáhajúci vyjasniť rozlietanú a rozptýlenú myseľ obsahuje celotelový peeling, ktorý detoxikuje a povzbudzuje odvodnenie organizmu. Súčasťou rituálu je masáž vyvíjaná stredným tlakom sústredená na chrbát, šiju, sedacie svaly a nohy.

Leto 90 min.

Hydratuje, revitalizuje a upokojuje telo. Relaxačná terapia zameraná na chrbát, ramená a ruky napomáha pri nespavosti vďaka pomalému a precíznemu tempu a silnému tlaku masáže celého tela. Súčasťou terapie je aplikácia krému Ruky a nohy, ktorý preniká do spodných vrstiev pokožky a hĺbkovo hydratuje.

Jeseň 90 min.

Upokojuje a uvoľňuje emočné napätie. Esencie zo slovenskej prírody, ako mäta, smrek, šalvia a fenikel v spojení s hĺbkovou a rytmickou masážou uvoľnia svaly, upokoja myseľ a povzbudia dušu.

Zima 90 min.

Zahrieva, regeneruje telo a upokojuje dušu. Rituál obsahujúci masáž vykonávanú v strednom tempe, jemným tlakom, dlhými ťahmi a s čiastočným zábalom napomôže zahriať telo a dodať mu pocit pohodlia.

Rituál pre unavené nohy 45/60 min.

Komplexná terapia, ktorá prináša pocit osvieženia a ľahkosti pre unavené nohy a chodidlá. Rituál obsahujúci kúpeľ nôh, (píling), masáž chodidiel a nôh pre uvoľnenie svalstva a kĺbov, hydratáciu a regeneráciu a zmiernenie opuchov. Ideálne po turistike, športe, či pocite unavených nôh.

Hotel Lomnica ornament
Masážne techniky
Group 888 2 Group 887 2
Relaxačná masáž 60/90 min.

Tradičná masáž celého tela pomocou pevného tlaku podporuje relaxáciu a zmierňuje svalové napätie. Kombináciou aromaterapeutických olejov z hroznových jadierok a pozorne vyberaných esencií zo slovenskej prírody dochádza k dokonalému uvoľneniu svalov.

Hĺbková masáž 75 min.

Silná masáž, ktorá kombinuje prácu tlakových bodov a pevné, dlhšie ťahy rukami, lakťami a predlaktím. Táto masáž zmierňuje napätie svalov a eliminuje únavu celého tela.

Chrbát, krk a ramená 45 min.

Intenzívna masáž zmierňuje hlboko zakorenené napätie a svalový stres. Vytvorené pre ľudí s náročným životným tempom. Zbavuje napätia pevnou masážou, ktorá sa sústredí na všetky uzly vo svaloch v hornej časti tela.

Masáž pre budúce mamičky 60 min.

Vyživujte svoje telo v tomto vzácnom období pomocou špeciálne navrhnutej terapie pozostávajúcej z ošetrenia tváre, masáže chrbta a dolných končatín. Terapia prispôsobená na mieru, ktorá pomáha k zníženiu množstva zadržiavaných tekutín a svalovej únave.

Masáž lávovými kameňmi 60/90 min.

Kombinácia aromatických olejov a lávových kameňov uvoľňuje svalové napätie. Priložením vyhriatych kameňov pocítite, ako napätie postupne odznieva.

Bankovanie 60 min.

Pradávna liečebná technika, využívajúca princíp podtlaku. Priaznivo pôsobí na váš lymfatický systém, a tým priaznivo ovplyvňuje celé telo.

Hotel Lomnica ornament
Tvárové ošetrenia
terapia tvare hotel lomnica Group 879 1
Made-to-measure Facial Collection 60 min.

Ošetrenie šité na mieru pre všetky typy pleti, ktoré zaistí efektívne a viditeľné výsledky. Dokonalé ošetrenie s energetickou drenážou, ktoré ponúka riešenie zamerané na vaše individuálne potreby.

Cryo Time Freeze 75 min.

Unikátne kryo ošetrenie s masážou pre posilnenie a spevnenie pleti a uvoľnenie tvárového napätia. Jedinečná metóda kryoterapie (ošetrenie ľadovou kockou) a technológia neurokozmetiky okamžite rozžiari, spevní a vyhladí štruktúru vašej pleti.

White Star Advanced 75 min.

Špeciálne rozjasňujúce ošetrenie Biela hviezda vašu pleť zahalí do rozjasňujúceho závoja. Dodá pleti dokonalý jas, vyhladí vrásky a má vynikajúce anti-agingové účinky. Biela hviezda: Ideálne ošetrenie na korekciu výskytu pigmentových škvŕn, vďaka čomu zostane pokožka rovnomerne zafarbená, svieža a žiarivá.

Skin Renewing Peel Therapy 75 min.

Pokročilé exfoliačné ošetrenie pleti s kryoterapiou a GuaSha mashrooms stones masážou pre jasnejšiu, čistejšiu a krajšiu pleť. Vďaka kombinácii pílingových metód, pokročilým zložkám bohatým na ovocné kyseliny, drenážnym a liftingovým technikám, toto ošetrenie rozpúšťa odumreté bunky, radikálne obnovuje povrchovú štruktúru pokožky a bojuje proti starnutiu pleti spôsobeným znečistením a stresom.

Gold Facial Lifting 90 min.

Po ošetrení vašich nôh hrejivým zlatým zábalom, bude vaša pleť vyčistená a tonizovaná pomocou omladzujúceho ošetrenia tváre. Po detoxikačnej lymfodrenáži a masáži tváre teplými zlatými globmi nasleduje spevňujúca peel off maska. Dokonalá na rozmaznávanie, maska obsahujúca zlatý prach dodá ošetreniu ešte viac pôvabu. Luxusný zážitok umocní záverečná aplikácia 24k Gold séra.

Naše ďalšie projekty
Hotel Lomnica logo
palk icon
Je nám ľúto, web Hotel Lomnica nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.