Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Patríte medzi milovníkov wellness kultúry?

V tom prípade viete určite oceniť dodržiavanie wellness etikety.

Počujete o nej prvýkrát?

Príchod

Odporúčame vám, aby ste prišli aspoň 10 minút pred dohodnutým začiatkom vašej terapie či ošetrenia, nech máme dostatok času privítať vás. Radi by sme vás poprosili, aby ste nám prípadné meškanie oznámili telefonicky. Ak to bude len trochu možné, pokúsime sa vám v takom prípade poskytnúť vašu terapiu či ošetrenie v celej dohodnutej dĺžke. Aby sme však nemuseli posúvať čas ošetrenia ďalšieho zákazníka, je možné, že trvanie vašej terapie či ošetrenia sa bude musieť skrátiť. Bude vám naúčtovaná plná cena.

Pravidlá v prípade storna objednávky

V prípade storna akéhokoľvek objednaného ošetrenia

menej ako 12 hodín vopred vám bude naúčtovaný storno poplatok vo výške 100 %.

Vhodné oblečenie a skrinky

Požadované je nasledovné oblečenie: župan alebo podobný pohodlný odev a prezuvky z plastového materiálu.

Pre všetky ošetrenia a terapie musí mať zákazník oblečenú spodnú bielizeň, plavky, alebo spodnú bielizeň na jedno použitie, ponúkame ich pred terapiou. Návštevníci bazénov a víriviek musia mať vždy oblečené plavky. Pre externých aj interných hostí Hotela Lomnica sú dostupné šatne a skrinky.

Obmedzené používanie niektorých predmetov

Aby sme zabezpečili pokojné prostredie umožňujúce úplný relax, používanie mobilných telefónov a elektronických zariadení je prísne zakázané. Chceli by sme vás preto poprosiť,

aby ste rešpektovali súkromie ostatných hostí a návštevníkov a snažili sa obmedziť hluk na minimum. Ak by vaše správanie malo negatívny vplyv na kvalitu pobytu ostatných hostí, môžete byť požiadaní, aby ste opustili priestory oddelenia wellness a zdravotných služieb. Fajčenie je prísne zakázané vrátane vonkajšieho bazéna a jeho okolia.

Hostia pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok majú zákaz vstupu do wellness centra z dôvodu ochrany ich vlastnej bezpečnosti.

Vek návštevníkov (deti a dospievajúci) Deti mladšie ako 16 rokov môžu byť vo wellness centre jedine pod sústavným dozorom dospelej osoby.

Straty a škody

Wellness centrum nezodpovedá za prípadné straty alebo škody na osobnom majetku.

Nehody a zranenia

Hotel nenesie zodpovednosť za nehody alebo zranenia, ktoré môžu hostia utrpieť počas využívania hotelových zariadení.

Cennosti

Do wellness centra, posilňovne, bazéna a priľahlých priestorov by ste nemali nosiť šperky. Odporúčame vám uložiť si akékoľvek cennosti do trezoru vo vašej izbe. Hotel Lomnica nezodpovedá za žiadne stratené prípadne ukradnuté predmety.

Odporúčania

Pánom odporúčame pred ošetrením tváre oholenie aspoň tri hodiny vopred.

Domáce zvieratá

Domáce zvieratá majú do wellness centra, posilňovne, bazéna a priľahlých priestorov vstup zakázaný.

Naše ďalšie projekty