Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Dôvody, prečo posledný júlový víkend nemôžete v Hoteli Lomnica chýbať ani vy!

Posledný júlový víkend v našom Hoteli Lomnica bude výnimočný. Pre našich hostí sme si pripravili niekoľko prekvapení, ktoré zážitok z pobytu v hoteli umocnia ešte viac. Na čo sa môžete tešiť?

Degustačný večer: „O pive a s pivom inak”

V sobotu 29. júla sme si pre vás v spolupráci so slovenským pivovarom ERB pripravili degustačný večer, v ktorom hlavnú úlohu bude hrať spojenie piva s dokonalým jedlom. Večerom vás bude sprevádzať prvý slovenský pivný someliér Jozef Sivák. Dopĺňať ho bude náš šéfkuchár Gabo Kocák, ktorý má pre vás pripravený priam gastronomický zážitok.

Degustačný večer „O pive a s pivom inak” sa začne o 18:00 hod. v Reštaurácii Sissi. Cena za jednu osobu je 55 €. Počet miest je však obmedzený, takže rozhodne s rezerváciou nečakajte a kontaktujte našu recepciu na reception@hotellomnica.sk alebo telefónnom čísle +421 522 853 500.

Viac info o degustačnom večeri TU.

lomnica

Vojtěch Dyk a B-Side Band – koncert s výhľadom na Lomnický štít

Degustačný večer však nie je to jediné, čo sme si pre vás počas víkendu 29. – 30. júla pripravili. Zatiaľ čo sobotu môžete venovať umeleckému zážitku v našej Galérii Lomnica alebo si oddýchnuť v našom wellness centre, v nedeľu sa pripravte na to, že sa ocitnete v hudobnom nebi!

Hotelová terasa sa o 19:30 hod. premení na koncertné pódium, na ktorom sa predstaví jeden z najpopulárnejších českých hudobníkov súčasnosti – Vojtěch Dyk a bigbandová kapela B-Side Band. Vstup na koncert je síce bezplatný, avšak naši ubytovaní hostia budú mať garantované tie najlepšie miesta. ?

Viac o koncerte si môžete prečítať v našom článku.

 

Oddýchnite si v príjemnom prostredí tatranskej prírody a načerpajte novú energiu v hoteli, ktorý je oázou nielen relaxu, ale aj umenia. Či už výtvarného, hudobného, alebo toho na tanieri. Kontaktujte našu recepciu, vyberte si niektorú z našich izieb a rezervujte si víkendový pobyt v Hoteli Lomnica.

 

Kontakt: reception@hotellomnica.sk

 

Symphony night 2

Naše ďalšie projekty