Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín
Hotel Lomnica
V rámci predĺženého víkendového pobytu, máte
možnosť si u nás preveriť vaše zdravie.
Ponúkame vám tri pobytové balíky.
Hotel Lomnica ornament

VALÉRIINE BALÍKY ZDRAVIA

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Tatry sú už po stáročia vyhľadávané pre svoje blahodarne účinky na ľudský organizmus. Hotel Lomnica navštevovala už v 19. storočí aj uhorská šľachta, aby využívala pozitívny efekt horskej klímy a oddychu. Dnes máte rôzne možnosti ako prispieť k svojej fyzickej i psychickej kondícii. Relax si môžete naordinovať preventívne sami a to v aj moderných a profesionálne vybavených wellness centrách.
Neostaňte ľahostajní voči signálom ako únava, pokles energie, náladovosť či diskomfort. Počas víkendového pobytu v Hoteli Lomnica si môžete nechať preveriť vaše zdravie.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica
Hotel Lomnica ornament

Pobytové balíky zdravia

Hotel Lomnica Hotel Lomnica
V spolupráci s najmodernejšími laboratóriami v strednej a východnej Európe – Medirex, sme priniesli nadštandardné služby z oblasti laboratórnej diagnostiky do komfortných priestorov wellness centra.
Vyšetrenia, ktoré navrhli tí najlepší odborníci, vám dajú odpoveď napríklad na to, prečo ste unavení, prečo sa necítite v poriadku.
Balíčky laboratórnych vyšetrení VALÉRIINE BALÍKY ZDRAVIA, sú vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú bez bolesti, bez stresu a bez čakania získať relevantné informácie o svojom zdravotnom stave. Od metabolizmu tukov až po vyšetrenie hormónov. Spojte príjemné s užitočným, oddychujte v exkluzívnom priestore s profesionálnymi službami a zároveň robte niečo prospešné pre vaše zdravie.
Hotel Lomnica Hotel Lomnica

VALÉRIIN BALÍK ZDRAVIA – ŠTANDARDNÝ

Od 720 €

Vyšetrenia v tomto balíčku dokážu zistiť poruchu metabolizmu glukózy, filtrácie obličiek, ochorenia pečene (indikujúce infekčné choroby ako mononukleóza, žltačka či žlčníkové kamene), poruchy lipidového metabolizmu. Súčasťou balíčka je aj posúdenie metabolizmu železa, ochorení pankreasu, prítomnosti zápalu v organizme, vyšetrenie ionogramu a stanovenie hladiny vitamínu D. Súčasťou balíčka je individuálna interpretácia výsledku s lekárom do 1 – 2 dní.

VALÉRIIN BALÍK ZDRAVIA – EXPRESNÝ

Od 564 €

Oboznámenie sa s metabolizmom glukózy či lipidového metabolizmu. Kondícia pečene či pankreasu, hladina železa, výška cholesterolu a pod.

VALÉRIIN BALÍK ZDRAVIA – PRÉMIOVÝ

Od 840 €

Vyšetrenia v tomto balíčku dokážu zistiť poruchu metabolizmu glukózy, filtrácie obličiek, ochorenia pečene (indikujúce infekčné choroby ako mononukleóza, žltačka či žlčníkové kamene), poruchy lipidového metabolizmu. Súčasťou balíčka je aj posúdenie metabolizmu železa, ochorení pankreasu, prítomnosti zápalu v organizme, vyšetrenie ionogramu a stanovenie hladiny vitamínu D. Vyšetrenie preverí funkciu štítnej žľazy (medzi príznaky jej poruchy patrí slabosť, malátnosť či zmeny hmotnosti), stanoví hladinu stresového hormónu kortizolu a dôležitých pohlavných hormónov. Zahŕňa aj stanovenie výšky homocysteínu – markeru vzniku aterosklerózy (ochorenia, ktoré je zapríčinené usadzovaním tukových a iných vrstiev vnútri cievy). Súčasťou balíčka je individuálna interpretácia výsledku s lekárom do 1 – 2 dní.

Kaštieľ Pálffy logo
palk icon
Je nám ľúto, web Kaštieľa Pálffy nie je možné pozrieť cez váš internetový prehliadač.
Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu a preto odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Cez nich si užijete náš web v celej kráse.