Kaštieľ Pálffy
Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure
Kaštieľ Pálffy
VIAJUR vinohradníctvo a vinárstvo
Kaštieľ Pálffy
Internetový obchod a distribúcia vín

Ako si vybrať ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Tatranská Lomnica je skutočným klenotom v srdci Vysokých Tatier. Je to ideálne miesto na ubytovanie, ktoré vám ponúka vynikajúcu polohu, rozmanité možnosti ubytovania, širokú škálu outdoorových aktivít, bohatú kultúru a rôzne možnosti relaxu. Keď sa blíži dovolenkový čas, jedno z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré musíme urobiť, je výber ubytovania. Kvalitné ubytovanie ponúka pohodlie a komfort, ktorý oceníte najmä po celodennom objavovaní a aktívnom trávení času v prírode. Je to dôležitá súčasť pobytu, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Počas dovolenky si predsa zaslúžite miesto, kde môžete odpočívať a načerpať nové sily.

Turistika vo Vysokých Tatrách

Ako si vybrať správne ubytovanie v Tatranskej Lomnici

Nech už je vaším cieľom objavovať hory a šport alebo sa oddávať relaxácii a oddychu, dôležité je vybrať si ubytovanie, ktoré bude dokonale zodpovedať vašim preferenciám a potrebám. Prvým faktorom, ktorý treba zvážiť pri ubytovaní vo Vysokých Tatrách, je poloha samotného ubytovania. Tá je vždy kľúčová pre tých, ktorí chcú mať všetko dôležité blízko a nechcú sa zamýšľať nad tým, ako dlho musia ísť za tým, na čo sa najviac tešili. Skrátka, poloha je veľmi dôležitá najmä kvôli pohodliu a oddychu, za ktorým sme na dovolenku prišli.
Ďalším dôležitým faktorom pri výbere je vaša preferencia aktivít. Ak ste športový nadšenec, oceníte si ubytovanie s prístupom k športovým zariadeniam ako fitness centrum, tenisové kurty alebo cyklistické trasy. Ak túžite po oddychu a relaxácii, vyhľadajte ubytovanie s wellness centrom, bazénom alebo saunou. Takou možnosťou je Hotel Lomnica, ktorý okrem výbornej lokality ponúka aj širokú možnosť aktivít.

Ubytovacie možnosti v hoteli Lomnica

Hotel Lomnica – výnimočné ubytovanie s bohatou históriou

Hotel Lomnica ponúka jedinečný zážitok pre náročných hostí, ktorí túžia po dokonalom spojení luxusu, pohody a nezabudnuteľného pobytu. Nachádza sa v srdci Tatier, v Tatranskej Lomnici a každá izba je premyslene navrhnutá s dôrazom na detaily, čo zabezpečuje maximálny komfort a pohodlie. Či už si vyberiete štýlové apartmány, rodinné izby alebo luxusné súkromné apartmány, každá z týchto možností je vybavená moderným nábytkom, pohodlnými posteľami a prvotriednym vybavením.
Hotel Lomnica je miesto, kde sa luxus stretáva s prírodnou krásou, kultúrou a špičkovými službami. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú unikátnu kombináciu luxusu a prírody v jednom.

Ubytovacie možnosti v hoteli Lomnica

Ubytovanie v hoteli Lomnica je spojenie umenia, pohodlia a elegancie v srdci Vysokých Tatier. Srdcovou esenciou tohto pobytu je srdečný a profesionálny personál, ktorý premení každý moment na nezabudnuteľný zážitok. V Hoteli Lomnica nájdete širokú ponuku ubytovacích možností, ktoré sú prispôsobené jedinečným potrebám a preferenciám hostí. Bez ohľadu na to, či prichádzate do hotela s partnerom, s rodinou s deťmi alebo cestujete sami, Hotel Lomnica vám zabezpečí komfort a pohodlie počas vášho pobytu v Tatranskej Lomnici.
U nás máte na výber z rôznych možností izieb. Vybrať si môžete vzdušné izby typu štandart s rozlohou 25 m², ktoré sú navrhnuté s ohľadom na detaily, aby ste sa v nich cítili výnimočne. Izby sú navrhnuté v dvoch štýloch. Historická časť je zariadená tak, aby pripomínala dobu jeho vzniku, čo pridáva šarm a autenticitu. Naopak, moderná časť hotela je zariadená v minimalistickom štýle, ktorý prináša do interiéru čistotu a jednoduchosť.
Pre náročnejších ponúkame suity, ktoré predstavujú dokonalé spojenie nadštandardného ubytovania a sofistikovanej elegancie. V našich suitách je samozrejmosťou výnimočný servis a nádherné výhľady priamo na Vysoké Tatry, ktoré vás očaria. Okrem toho sú naše suity vybavené modernými zariadeniami, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky na pohodlie a luxus.
Ak však preferujete apartmány, náš hotel nezaháľa ani v tomto výbere. Apartmány kombinujú moderné vybavenie a prvotriedny servis. Každý apartmán je jedinečný, no majú spoločného menovateľa – nadštandardné vybavenie, úchvatný výhľad a elegantný priestor, ktorý ponúka dokonalé pohodlie, ktoré si zaslúžite!

Ubytovanie v hoteli Lomnica

Wellness a relaxačné služby v Hoteli Lomnica

Hľadáte ubytovanie aj s wellness priamo v Tatranskej Lomnici? Majestátne hory sú nielen nádherným prírodným prostredím, ale ponúkajú aj množstvo možností na relaxáciu, regeneráciu a oživenie stratenej energie. Wellness je neoddeliteľnou súčasťou hotela Lomnica a ponúka hosťom širokú škálu procedúr a služieb, ktoré si môžu dopriať podľa preferencií. Vstúpite tak do relaxačného raja, kde sa o vás postarajú starostlivé ruky nášho kvalifikovaného personálu.
Wellness pobyt v Tatrách si môžete spríjemniť relaxačnými masážami, ktoré vám uvoľnia napätie v svaloch a prinesú hlbokú relaxáciu. Sauny a tepidáriá vám umožnia prečistiť telo od toxínov a zlepšiť krvný obeh. Ak túžite po ešte väčšom uvoľnení, môžete si vychutnať pobyt vo vírivke, kde vás bublinky a masážne trysky posilnia a uvoľnia. Taktiež môžete zájsť do našej beaty zóny, kaderníctva či soľného tepidária.

Luxusný wellness pobyt pre dvoch vo Vysokých Tatrách

Gastronomické zážitky a reštaurácie v Hoteli Lomnica

K pobytu v Tatranskej Lomnici patrí okrem krásnej prírody aj výnimočná gastronómia. Čistý vzduch, pokojné šumenie lesa a príroda ako z plátna nie je to jediné, čo nás môže strhnúť a uchvátiť. Po výlete v prírode si môžete vychutnať lahodné miestne špeciality a dobroty, ktoré vás očaria svojou kvalitou. V Hoteli Lomnica nájdete unikátny koncept dvoch reštaurácií, ktoré sú v mnohom rozdielne, no spája ich láska ku kvalitným surovinám, inovatívnym konceptom, ale aj tradíciám, na ktorých vystavali výnimočný zážitok vôní, chutí a kulinárskeho umenia. Zážitková gastronómia na svetovej úrovni vás čaká v reštaurácii Franz Jozef. Medzi reštauráciami v Tatranskej Lomnici je tento koncept fine dining jedinečným zážitkom. Kreatívni kuchári s veľkou starostlivosťou vyberajú najkvalitnejšie suroviny a vytvárajú vynikajúce chute pre svojich hostí. Po vstupe do reštaurácie sa len pohodlne usaďte, užívajte si profesionálny servis a vychutnávajte si jedinečné menu, ktoré sme pre vás pripravili. Na druhej strane, reštaurácia Sissi je akýmsi protipólom Franza Jozefa. Ponúka Á la carte menu, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky jedál. Táto reštaurácia v Tatranskej Lomnici prináša klasické pochúťky, ktoré si na našom území užívame už od čias Rakúsko-Uhorska. Vo svojom novom a modernom šate je táto reštaurácia pripravená vás očariť a poskytnúť vám jedinečný zážitok v duchu 21. storočia.

kuchari hotel lomnica

Aktivity a atrakcie v okolí Tatranskej Lomnici

V blízkosti Hotela Lomnica sa rozprestiera rozsiahla sieť turistických a cyklistických trás, a okrem toho tu nájdete aj fascinujúce miesta, ako je napríklad Tatranský ľadový dom. Bez ohľadu na ročné obdobie vám táto lokalita ponúka množstvo outdoorových aktivít, vrátane lyžovania, turistiky, cyklistiky a horolezectva. Ak preferujete oddychové športy, len sa prejdite po okolí a vychutnajte si dlhú, pokojnú prechádzku. Milovníci turistiky však nebudú sklamaní, pretože okolie Tatranskej Lomnice je rajom pre turistov. Môžete si vybrať z množstva turistických chodníkov a túr rôznej obtiažnosti, ktoré vám umožnia objaviť krásy prírody a ponúknuť panoramatické výhľady na Tatry. Pre tých dobrodružne založených je tu možnosť vyskúšať si Via Ferratu – zabezpečenú ferratovú cestu, kde môžete zažiť vzrušenie a šplhať po skalách s pomocou oceľových lán. Z Tatranskej Lomnice sa môžete vybrať na jedinečný výlet lanovkou na Lomnický štít, ktorý je jedným z najvyšších vrcholov Vysokých Tatier. Počas cesty budete obdivovať pôsobivé výhľady na Tatry a po príchode na vrchol si môžete vychutnať panoramatický pohľad na okolitú krajinu. Po aktívnom dni si potom zaslúžene doprajte oddych a regeneráciu v našom wellness centre Valéria. Sauny, masáže a relaxačné procedúry vám pomôžu obnoviť energiu a uvoľniť napätie z aktívneho dňa.

Aktivity a atrakcie v Tatranskej Lomnici
Turistika vo Vysokých Tatrách

Výnimočné ubytovanie v Hoteli Lomnica

Tatranská Lomnica je miesto, kde sa môžete ponoriť do prírody, objavovať nové horizonty a relaxovať v náručí horského pokoja. V našom hoteli vám ponúkneme kvalitné služby z rôznych oblastí, vďaka ktorým si užijete Vysoké Tatry o čosi viac a z vašej dovolenky sa stane zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Ak si chcete užiť skutočnú dávku horského vzrušenia a nezabudnuteľných chvíľ, návšteva Tatranskej Lomnice rozhodne nebude krokom vedľa.

Naše ďalšie projekty